Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polski start-up na podium w USA

Warszawa, 22 maja 2018 – Polska firma, Emplocity, zajęła II miejsce w tzw. “Lightning Competition” odbywającym się w Las Vegas, w ramach największej konferencji HR Tech – Unleash 2018. To jedyny polski start-up zakwalifikowany do tegorocznej edycji.

Fot. materiały prasowe

Do konkursu, skupiającego firmy z branży HR Tech, jury, spośród setek zgłoszeń, do finału zakwalifikowało jedynie 5 firm z całego świata.

– Fakt, że udało nam się zająć drugie miejsce udowadnia, że polskie start-upy liczą się na światowym rynku – mówi CEO Emplocity, Krzysztof Sobczak. – Biorąc udział w konkursie, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że na rynku HR Tech jest miejsce na światowej klasy polski produkt.

Rozwiązania przedstawione w konkursie oceniane były zarówno pod względem atrakcyjności dla inwestora, jak i wartości dla klienta, a oceny dokonywali wysokiej klasy specjaliści i guru branży HR Tech. Znaleźli się wśród nich: Bill Boorman Janine Truitt , George LaRocque oraz Rebecca Carr.

– Jest to dla nas, bez wątpienia, bardzo gorący okres. Intensywnie pracujemy zarówno nad nowymi wdrożeniami dla klientów w Polsce, jak i nad wprowadzeniem produktu na rynki zagraniczne – mówi CTO Emplocity, Arkadiusz Talun.

Emplocity tworzy rozwiązania rekrutacyjne oparte na sztucznej inteligencji. Wykorzystują one zaawansowany algorytm, data science i uczenie maszynowe w celu zautomatyzowania procesu pozyskiwania kandydatów przez firmy.

Poza wyróżnieniem z Las Vegas, Emplocity jest również zdobywcą tytułu “Orzeł Innowacji 2017” oraz finalistą wielu innych konkursów, m.in. ABSL Start-up Challenge 2017.. Firma zajęła również II miejsce w tegorocznym Start-up Challenge odbywającym się w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego. W maju, Krzysztof Sobczak (CEO), na zaproszenie Kancelarii RP, gościł również w Pałacu Prezydenckim w ramach projektu Start-up w Pałacu, który ma na celu promowanie najbardziej innowacyjnych polskich przedsięwzięć.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.