Pomysł na biznes: kieszonkowa chłodziarka na napoje

Upalne dni to czas kiedy chcielibyśmy, aby napój z lodówki jak najdłużej pozostał chłodny. Utrzymać niską temperaturę ulubionego trunku umożliwia Chill Puck. Za sprawą zaprojektowanej przez Curta Petersa podstawki klient może dłużej cieszyć się zimną zawartością puszki lub butelki.


Wystarczy aluminiowe opakowanie z napojem ulokować w specjalnie uformowanym spodku. Tajemnica produktu tkwi w substancji wypełniającej podstawkę, która dłużej utrzymuje niską temperaturę. Mikstura jest wydajniejsza od znanych pojemników wypełnionych wodą, żelu chłodzącego czy tzw. niebieskiego lodu. – Nasz produkt wymyka się prawom fizyki. Zastosowaliśmy technologię, która została wykorzystana do spowolnienia globalnego ocieplenia oraz utrzymania niskiej temperatury ciała po śmierci Michaela Jacksona. Także NASA chciała z nami współpracować, ale my nie zostawimy naszych klientów – żartuje Curt.

Kieszonkowa chłodziarka przydatna jest zarówno na plaży jak i na domowej imprezie. O jej przydatności mogą się także przekonać zapaleni gracze czy pracownicy biurowi. Po produkt chętnie sięgają również właściciele pubów, dyskotek czy hoteli. Chill Puck dostosowany jest jedynie do puszek, gdyż w większości mają one standardowe rozmiary.

Produkt jest w pełni bezpieczny i nietoksyczny. Curt Peters produkcję spodków zlecił zewnętrznym partnerom, a jego najbliższe plany zakładają dotarcie do jak największej liczby dystrybutorów. Cena ChillPuck to 9,99 dol. za sztukę.

 

 

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*