Ranking kont firmowych

Poszerz swoją wiedzę z księgowości i prawa podatkowego!

Nieznajomość księgowości lub prawa podatkowego może wiele kosztować przedsiębiorcę. Dlatego warto podnieść własne kompetencje już dziś wspólnie z PIT.pl, nie wychodząc nawet z biura. 

Foto: Ingimage

Pierwszy pakiet szkoleń obejmuje zmiany w podatkach dochodowych i VAT, kwestie ewidencjonowania transakcji w firmie, wystawiania faktur czy też korzystania z kasy fiskalnej. W trakcie szkoleń będzie można również poznać nowe zagadnienia związane z działalnością nierejestrowaną oraz zmiany w zakresie cen transferowych u podmiotów powiązanych. Przydatne mogą się też okazać informacje dot. zmiany w zakresie korzystania z samochodów służbowych i ich rozliczania w podatkach dochodowych czy też w podatku VAT. Jednak to nie koniec szkoleń! Już wkrótce pojawią się także nowe pakiety szkoleń dotyczące m.in. sprzedaży.

Każdy z użytkowników może w dowolnej chwili, przez nieograniczony czas korzystać ze szkoleń, które pozostają w indywidualnym panelu, umożliwiając pełne przyswojenie omawianych zagadnień.

Już teraz każdy z przedsiębiorców może skorzystać z bezpłatnego dostępu do kilku szkoleń. Wystarczy wejść na stronę www.akademia.pb.pl  i  przy zakupie wpisać kod ‘TEST_PB’. Szkolenia spoza listy bezpłatnych mają również specjalną cenę na start: 99 zł netto.

 

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
wojciaczek 2 wrz 2019 (15:52)

Tylko skąd brać na to czas... Ale właśnie po to, żebym nie musiała się doszkalać w tym zakresie szukałam biura rachunkowego które zajmie się moimi podatkami kompleksowo. Teneo z Gdańska (bo to o nich mowa) dbają o liczenie, terminy i optymalizację - ja nie muszę się na tym znać :).