Serwis Kontomierz.pl został sprzedany

Serwis Kontomierz.pl już oficjalnie został własnością spółki. Finelf sp. z o.o. Sprzedającym była firma Kontomatik sp. z o.o. (kontomatik.com) zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi opartymi o otwartą bankowość.

Fot. Shutterstock/ Daniel Krason

Serwis kontomierz.pl został założony w 2009 roku i jak pokazują badania (m.in. dla serwisu bankier.pl) jest wciąż jedną z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania finansami osobistymi w Polsce.- Przez ostatnie lata portal nie był rozwijany więc zdecydowaliśmy się go kupić i zainwestować w jego dalszy rozwój – mówi Stanisław Duda, prezes zarządu Finelf, (właściciel międzynarodowej grupy porównywarek internetowych, w Polsce m.in. Czerwona-Skarbonka.pl).

– Nasze plany na rozwój portalu to na samym początku odświeżenie wyglądu serwisu oraz stworzenie aplikacji na iOS i Android z pełnymi funkcjonalnościami wersji desktopowej. W kolejnym kroku skupimy się na rozwoju nowych funkcji serwisu które pomogą użytkownikom w jeszcze lepszym zarządzaniu prywatnymi finansami i oszczędzaniu. Nie wykluczamy również rozwoju za granicą – dodaje prezes Duda.
Przypomnijmy, że Finelf to platforma internetowa oparta o rewolucyjne rozwiązania w segmencie pożyczek, lokat i kredytów. Portfolio spółki obejmuje głównie pośrednictwo usług i produktów z szeroko pojętej branży finansowej w Polsce i za granicą. – Nasze doświadczenie to kilka lat, w ciągu których zbudowaliśmy sieć portali i zapracowaliśmy na miano godnego zaufania partnera dla firm fintechowych oraz naszych klientów. To jednak nie wszystko, ponieważ zamierzymy stać się kluczowym graczem w Polsce oraz za granicą jako pierwszy wybór użytkowników sieci, poszukujących wsparcia procesów decyzyjnych i pomocy w wyborach produktowych – przekonuje Stanisław Duda.
Główną marką platformy Finelf jest: Czerwona Skarbonka. Jest to portal, który od 2017 roku skupia się na porównywaniu produktów finansowych. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się porównywarek finansowych w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*