Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sprzedajesz w internecie? Weź udział w rankingu „e-Gazele Biznesu 2018”

Sprzedajesz w sieci, a Twój biznes szybko rośnie? Weź udział w piątej edycji rankingu „e-Gazele Biznesu” najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw stawiających na e-handel.

Laureaci edycji 2017. foto: pb.pl/egazele

Handlujesz w Internecie a Twoja firma generuje przychody w przedziale od 50 tys. zł do 100 ml zł? Trwa nabór w kolejnej edycji prestiżowego zestawienia najszybciej rosnących firm zajmujących się handlem w Internecie. Dziennik „Puls Biznesu” wspólnie z firmą ARC Rynek i Opinie zapraszają właścicieli biznesów internetowych do zgłaszania udziału w corocznym rankingu.

Zestawienie oparte jest na analizie danych finansowych i uwzględnia małe i średnie firmy prowadzące handel przez internet o przychodach poniżej 100 mln PLN w 2017 r., które wykazały w 2017 roku zysk. Aby wziąć udział oprócz zysku firma musi także udokumentować wzrost przychodów między 2016 a 2017 rokiem. Wymagany jest także minimalny poziom przychodów w kwocie co najmniej 50 tys. zł. Na bazie nadesłanych zgłoszeń powstanie ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm commerce.

Właściciele firm, których głównym przedmiotem działalności jest handel w Internecie na zgłoszenie mają czas do 30 września. Formularz zgłoszeniowy, szczegóły dotyczących rywalizacji oraz listę laureatów poprzednich edycji można znaleźć na stronie inicjatywy www.pb.pl/egazele.

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.