Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Start-upy czują pociąg do innowacji

Z Warszawy do Krakowa, specjalnie na Impact‘18, wyruszył Pociąg Innowacji. W trakcie 2,5 godzinnej podróży były rozmowy, porady izraelskich twórców start-upów i prezentacje na temat innowacji.

– Myślę, że państwo izraelskie przez ostatnie trzydzieści lat fenomenalnie się przemieniło w jedno z czołowych państw w innowacjach, pewnie drugie po Stanach Zjednoczonych (…) Chcemy się od nich dużo nauczyć i chcemy z nimi współpracować – mówi Tadeusz Kościński, wiceminister przedsiębiorczości i technologii.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.