Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Start-upy do dziś mogą składać aplikacje do programu akceleracyjnego AccelUp

Santander Bank Polska, Santander Consumer Bank, Santander Leasing, RITS – Relyon IT Services i AXA Partners poszukują innowacji w obszarach fintech, insurtech, telco. Do 30 czerwca trwa składanie aplikacji do programu akceleracyjnego AccelUp.

Akcelerator Accelpoint wraz z Partnerami: Santander Bank Polska, Santander Consumer Bank, Santander Leasing, RITS – Relyon IT Services i AXA Partners zaprasza do składania aplikacji do programu akceleracyjnego AccelUp. Rekrutacja w trzeciej rundzie programu kończy się 30 czerwca. AccelUp to program, który łączy dojrzałe startupy z obszarów fintech oraz insurtech z globalnymi korporacjami. Aplikacje zbierane są na stronie internetowej www.accelpoint.pl.

– Dotychczasowe wsparcie w ramach programu AccelUp jest bardzo pozytywnie oceniane przez startupy biorące udział w dwóch dotychczasowych rundach akceleracji. Zapraszamy kolejne startupy do aplikowania. Nasi partnerzy szczegółowo zdefiniowali swoje oczekiwania – wiemy, jakich innowacji poszukują. Dzięki temu mamy naprawdę wyróżniającą się skuteczność we wdrażaniu rozwiązań startupów i rozwijaniu współpracy z odbiorcami technologii w naszym programie. W tej rundzie szczególnie istotne są dla nas obszary takie jak: Big Data & Machine Learning, AML/KYC, Security, Client onboarding, , Digitalizacja, automatyzacja i optymalizacja procesów wewnętrznych, innowacyjne kanały dystrybucji kredytów i ubezpieczeń, nowe produkty i usługi dla klientów z segmentów retail i SME – tłumaczy Maciej Majewski, Head of AccelUp Acceleration w Accelpoint.

Uczestnicy programu AccelUp otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys, zł oraz wsparcie business know-how w postaci ponad 100 godzin konsultacji z wybitnymi ekspertami rynkowymi. Startupy będą miały również możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza networkingowego, w tym możliwość prezentacji przed globalnymi funduszami inwestycyjnymi. AccelUp to program typu non-equity – po zakończeniu akceleracji całość udziałów pozostaje po stronie startupu.

Do programu zaproszone są startupy z produktami gotowymi do wdrożenia. W pierwszym etapie akceleracji firmy otrzymają pomoc w zaadaptowaniu produktów do potrzeb partnerów, z kolei w drugim startup przetestuje produkt na infrastrukturze partnera i przeprowadzi Proof of Concept.

Poprzednie rundy programu AccelUp

Do tej pory akcelerator Accelpoint przeprowadził dwie rundy programu AccelUp. W pierwszej rundzie proces akceleracji zakończyły:: Vizum Lab, NMT Co., Ltd. , ESCORAL , Alphamoon , NU DELTA , Symmetrical Labs , Al Busters, Limitless, PBG Management, Tricks (Tutorialonline.pl). Druga runda akceleracji wciąż trwa. Uczestniczą w niej AdEmotion, Revdebug, Loyalty Tool, BillTech Group, Cashy, Quantum CX, DiscoArmor, Gadgector, ClinicHunter, CognitivX, Nextep Technologies, Plenti.

Program jest realizowany w ramach współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Akcelerator Accelpoint otrzymał wsparcie w ramach działania 2.5. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, “Programy Akceleracyjne”.

Accelpoint to akcelerator inteligentnych technologii, który wdraża dwa programy: AccelBox i AccelUp.

AccelBox to program adresowany do projektów w fazie preseed z obszarów #medtech, #cleantech i #govtech. Uczestnicy programu (zespoły interdyscyplinarne) odpowiadają na wyzwania definiowane przez partnerów publicznych, którzy w ramach akceleracji umożliwiają testy projektów na własnej infrastrukturze i wsparcie we wdrożeniach. Program jest realizowany we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Osi priorytetowej III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działania 3.3 „e – Pionier – wsparcie uzdolnionych programistów na rzecz rozwiązania zidentyfikowanych problemów społecznych lub gospodarczych”.

AccelUp to program skierowany do dojrzałych startupów z obszarów #fintech, #insurtech i #telco, które oczekują wsparcia w globalnym skalowaniu biznesu. W programie udział biorą firmy posiadające działający produkt i bardzo często wdrożenia u klientów. Program jest realizowany we współpracy z korporacjami, odbiorcami technologii: Santander Bank Polska, Santander Consumer Bank, Orange Polska oraz AXA Partners. W projekcie wspierają nas partnerzy tacy jak: IBM, Microsoft, Squire Patton Boggs, Flying Bisons oraz Accenture. Program jest realizowany w ramach współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Akcelerator Accelpoint otrzymał wsparcie w ramach działania 2.5. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, “Programy Akceleracyjne”.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.