Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Tanie konto firmowe tylko w promocji

Bezpłatne konto firmowe można już znaleźć tylko w promocji. Dwa banki kuszą przedsiębiorców darmowymi ofertami. Redakcja Bankier.pl przeanalizowała propozycje rachunków bankowych dla osób prowadzących własny biznes.

Najlepszymi ofertami dla przedsiębiorców mogą poszczycić się dwa banki, które oferują w pełni darmowy rachunek firmowy na ograniczony czas – mBank i Santander Bank Polska. Obie propozycje banków to promocje. Na rynku nie można już znaleźć w pełni bezpłatnego konta biznesowego w standardowej ofercie (jeżeli bierzemy pod uwagę: opłatę miesięczną za prowadzenie rachunku, używanie karty płatniczej, zwykłe przelewy zewnętrzne internetowe oraz wypłaty pieniędzy z bankomatów na terenie kraju). W czołówce rankingu, na trzecim miejscu, znalazł się Bank Pekao z ofertą częściowo darmowego konta firmowego.

W promocyjnych ofertach mBank i Santander Bank Polska proponują przedsiębiorcom zwolnienie z konieczności ponoszenia kosztów związanych z miesięczną opłatą za prowadzenie konta firmowego, używaniem karty debetowej, wykonywaniem przelewów zwykłych zewnętrznych zlecanych w bankowości internetowej i mobilnej oraz wypłaty z bankomatów w Polsce.

Sporo banków proponuje możliwość zwolnienia z części opłat po wykonaniu określonych aktywności na koncie biznesowym – np. po wykonaniu określonej w regulaminie ilości transakcji bezgotówkowych czy zapewnieniu wpływów we wskazanej kwocie.

Szczegóły ofert jedenastu najbardziej atrakcyjnych cenowo kont firmowych sprawdzić można na Bankier.pl.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.