Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

13 latek został milionerem, grając w gry

Granie w gry to też biznes. Wie o tym dobrze 13 letni chłopiec z Kent (Wielka Brytania), który dzięki e-rozgrywkom zarobił w ciągu roku ponad milion dolarów. W realizowaniu swojej pasji pomagają mu również jego rodzice.

Wszystko zaczęło się jeszcze w wieku 8 lat, gdy Kyle Jackson dopiero zaczynał grać w różne gry komputerowe. Kilka lat później zauważył, że bardzo często jest lepszy od swoich rówieśników. W wywiadzie dla BBC, chłopiec podkreśla, że praktycznie zawsze zajmował w rozgrywkach pierwsze miejsce, również z doświadczonymi graczami. Jednak przełomem okazała się gra Fortnite, dzięki której odniósł tak duży sukces.

Jego sukces z pewnością nie byłby możliwy bez rodziców, którzy wspierają swojego syna w realizacji jego pasji. To dzięki nim Kyle Jackson ma możliwość podróżowania po całym świecie, uczestnicząc w licznych zawodach.

Pomimo wielu godzin spędzanych przed komputerem, chłopiec nie ma problemów z nauką w szkole. Wręcz przeciwnie, radzi sobie bardzo dobrze. Jednak zapytany przez BBC czy jego szkolni koledzy są zazdrosni o jego sukces, powiedział: „Sądzę, że są. Granie w gry i podróżowanie po całym świecie to marzenie wszystkich dzieci”.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
FinansoweWiersze 9 maj 2018 (14:17)

Gratulacje dla mlodego i rodzicow!!!