Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Bartosz Bereszyński inwestuje w polski start-up

Bartosz Bereszyński, obrońca reprezentacji Polski w piłce nożnej, zainwestował w startup. Piłkarz Sampdorii został udziałowcem Royals App –  mobilnej gry społecznościowej stworzonej w Polsce.

Fot. FORUM/ REUTERS/ Kacper Pempel

Aplikacja Royals App dostępna na platformach IOS i Android, to zgodnie z zapewnieniem twórców pierwsza tego typu społecznościowa gra na świecie. W ciągu pierwszego półrocza działalności aplikacji użytkownicy wygenerowali w niej prawie pół miliona wzajemnych interakcji. Jej popularność potwierdza dynamiczny przyrost użytkowników i ich zaangażowanie. Twórcy planują szybką ekspansję poza Polskę, gra w czerwcu trafi na rynek brytyjski i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a wkrótce będzie dostępna dla graczy z całego świata.

– Dynamiczny wzrost liczby użytkowników Royals App to tylko jeden z wielu czynników, które wpłynęły na moją decyzję o inwestycji w tę ciekawą grę społecznościową – komentuje Bartosz Bereszyński. Od jakiegoś czasu, myśląc o przyszłości mojej rodziny, poszukiwałem ciekawego i dobrze rokującego projektu. Po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami osiągniętymi przez twórców aplikacji i obiecującymi prognozami rozwoju, podjąłem decyzję o zakupie udziałów w firmie z mojego rodzinnego miasta – dodaje.

Unikalność Royals App polega na połączeniu świata wirtualnego z rzeczywistym. Nawiązując nowe znajomości użytkownicy zdobywają punkty i wspinają się na kolejne poziomy intrygującej gry. Po osiągnięciu najwyższego, 10. poziomu otrzymują status Royals, a wraz z nim specjalne benefity. Przeczytaj także:

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.