Dziecięce meble z Polski podbijają świat

W dzisiejszym „Pomyśle na biznes” pokażemy Wam jak prowadzi się firmę zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli i akcesoriów dziecięcych.

– W czerwcu zeszłego roku otworzyłyśmy showroom, w którym jesteśmy. Od tamtej pory z każdym miesiącem się rozwijamy. Robimy mebelki i akcesoria. Mamy meble tapicerowane, które się cieszą ogromnym powodzeniem. Bardzo dużo naszych produktów wysyłamy za granicę. Klienci nawet sami przysyłają swoje transporty, żeby tylko mieć nasze meble. Praktycznie jesteśmy już na całym świecie. W Anglii, we Włoszech, w Hiszpanii, w Niemczech. Meble tapicerowane do Włoch wysyłałyśmy już w pierwszym miesiącu działalności. Bardzo dużo robimy też projektów indywidualnych dla klientów. W związku z tym, że mamy pracownię architektoniczną, tworzymy całe pokoje: tapeta, oświetlenia, dobieramy wszystko od A do Z – mówią Małgorzata Wiśniewska i Ewa Cegłowska, właścicielki Bon Bon Kids.

Sam pomysł marki narodził się w głowach młodych mam prawie dziesięć lat temu. Ostatecznie firmę udało się stworzyć przed dwoma laty. Dziewczyny szczerze przyznają, że kiedy prowadzi się biznes tylko we dwie, to trudno nad wszystkim zapanować. Faktury, płatności, transporty do klientów, zamówienia, projektowanie nowej kolekcji. Do tego dochodzi nadzór nad szwalnią, stolarnią i tapicerem. Łatwo nie jest, jednak planów na przyszłość obie mają już sporo.

– Na pewno wypuścimy kolejną kolekcję. Cały czas tworzymy i pracujemy nad nowościami, a w przyszłym roku pojawimy się na targach w Paryżu. To jest nasz główny plan na przyszły rok.
Mam nadzieję, że go zrealizujemy – mówi Małgosia.

– Z drugiej strony wchodzimy do największej sieci sklepów w Polsce. Będzie można tam zobaczyć nasze mebelki i akcesoria. I to pewnie już w ciągu miesiąca będzie zrealizowane. Wchodzimy w różne nowe miejsca, gdzie będzie można nas zobaczyć i myślę, że zdobędziemy dużo więcej klientów – dodaje Ewa.

Zobacz także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*