Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Blisko rodzica – przedszkola i żłobki w biurowcach i przy fabrykach

W dzisiejszym „Pomyśle na biznes” pokażemy Wam firmę, która zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem przedszkoli i żłobków w biurowcach lub na wyłączność pracodawców np. przy fabrykach.

Wszystkie te przedszkola łączy podobny design. Wszystkie są też anglojęzyczne.

– Nasze przedszkola i żłobki są po pierwsze, anglojęzyczne. Druga cecha, która jest niesłychanie istotna, to jest program rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej. Większość zawodów, które będą wykonywały nasze dzieci, jeszcze nie istnieje, więc ciężko jest uczyć w jakimś konkretnym kierunku. Tak naprawdę kluczowe są umiejętności. Trzeci ważny filar to jest makrobiotyka. Odżywianie makrobiotyczne jest kluczowe dla odporności organizmu, stąd u nas frekwencja w przedszkolach i żłobkach zimą jest bardzo wysoka – mówi Karina Trafna, prezes KIDS&Co.

Firma obecnie liczy jedenaście placówek. W planach ma otwieranie 8-10 miejsc rocznie.

Zobacz także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.