Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kolejna edycja Polish Tech Night w Berlinie nadciąga!

Już 26 września, spotkają się czołowe polskie start-upy. Będą one mogły zaprezentować swój pomysł na biznes niemieckim inwestorom, ale również instytucjom otoczenia biznesu czy też przedstawicielom ekosystemu innowacji i społeczności start-upowej.

Berlin, Foto: YAY Foto/ Jule_Berlin

Wydarzenie jest świetną okazją do pokazania potencjału polskich firm i nawiązania współpracy polsko-niemieckiej w obszarze wspierania innowacji. Wszystko to wydarzy się w legendarnym kampusie Silicon Allee w dniach 26-27 września.

W ubiegłym roku, w wydarzeniu wzięło udział ponad 250 uczestników. Wśród nich Byli przedstawiciele: Airly, Aisens, Bin-e, Everytap, G1ant, Higgs, Hyper Poland, Infermedica, Kontakt.io, Legimi, LiveCall, MobiReh, Salesbook, Sense, Sky Tronic, Skynamo Aerospace, Smart Technology Group, Train&Benefit i V-Bonic.

Aby móc zaprezentować swój start-up przed berlińską społecznością, niezbędna jest rejestracja. Termin mija już niedługo, a dokładniej 25 sierpnia. Link rejestracyjny znajdziesz tutaj.

Więcej wydarzeń znajdziesz w kalendarzu MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.