Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polacy stworzyli aplikację, która pomaga znaleźć partnera do wypicia kielicha

Znalezienie kompana do wypicia kielicha nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą aplikacji stworzonej przez Polaków. Ich dzieło to projekt Bimber, który ułatwia poszukiwania partnera do „połówki”. 

Foto: Facebook.pl/Bimber

Funkcjonowanie aplikacji Bimber jest zbliżona do wielu aplikacji randkowych. Przy czym w tym wypadku nie umawiasz się na randkę, a na spotkanie gdzie można napić się piwa lub innego alkoholu.

Uwaga! Prowadzisz własny biznes i chcesz o nim opowiedzieć? Napisz na [email protected]. Zapraszamy!

Na spotkanie można się umawiać we dwójkę lub tworzyć duże imprezy. A wszystko zaczyna się od wybrania poszczególnych osób, dostępnych w aplikacji. Pokazuje się również jak duża odległość dzieli użytkowników. Może się okazać, że nawet sąsiad potrzebuje kumpla do napicia się. Po dokonaniu wyboru rozpoczyna się konwersacja, gdzie ustalane są szczegóły spotkania.

Foto: Facebook.pl/Bimber

Obecnie aplikacja jest dostępna tylko na telefony z systemem Android. Zatem właściciele iPhonów póki co wciąż pozostają z problemem braku kompana do kieliszka. Jednak według zapowiedzi twórców, aplikacja będzie również dostępna na telefony Apple’a prawdopodobnie w kwietniu tego roku. Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
saab 25 lut 2018 (14:57)

to w ramach walki z alkoholizmem. w końcu dopiero pić samemu to problem ;)