Polacy stworzyli aplikację, która pomaga znaleźć partnera do wypicia kielicha

Znalezienie kompana do wypicia kielicha nigdy nie było tak proste. Wszystko za sprawą aplikacji stworzonej przez Polaków. Ich dzieło to projekt Bimber, który ułatwia poszukiwania partnera do „połówki”. 

Foto: Facebook.pl/Bimber

Funkcjonowanie aplikacji Bimber jest zbliżona do wielu aplikacji randkowych. Przy czym w tym wypadku nie umawiasz się na randkę, a na spotkanie gdzie można napić się piwa lub innego alkoholu.

Uwaga! Prowadzisz własny biznes i chcesz o nim opowiedzieć? Napisz na kontakt@mambiznes.pl. Zapraszamy!

Na spotkanie można się umawiać we dwójkę lub tworzyć duże imprezy. A wszystko zaczyna się od wybrania poszczególnych osób, dostępnych w aplikacji. Pokazuje się również jak duża odległość dzieli użytkowników. Może się okazać, że nawet sąsiad potrzebuje kumpla do napicia się. Po dokonaniu wyboru rozpoczyna się konwersacja, gdzie ustalane są szczegóły spotkania.

Foto: Facebook.pl/Bimber

Obecnie aplikacja jest dostępna tylko na telefony z systemem Android. Zatem właściciele iPhonów póki co wciąż pozostają z problemem braku kompana do kieliszka. Jednak według zapowiedzi twórców, aplikacja będzie również dostępna na telefony Apple’a prawdopodobnie w kwietniu tego roku. Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl