Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polski start-up stworzył suplement poprawiajacy smak nasienia

Cieszymy się, że możemy wprowadzić coś nowego do życia intymnego Polaków. Chcemy w subtelny sposób trafiać do ludzi żyjących w związkach, chcących spróbować czegoś nowego. Produkt był testowany przez naszych przyjaciół i przez nas osobiście. Sprzedaliśmy już kilkaset opakowań naszego suplementu – mówi Krzysztof Małysz. Współzałożyciel start-upa Brolife chce podbić rynek suplementem diety poprawiającym smak i zapach nasienia.

Grzegorz Marynowicz: Opowiedz proszę osobom, które pierwszy raz o Was słyszą na czym polega wasza działalność?

Krzysztof Małysz: Nasza działalność polega na tworzeniu innowacyjnych suplementów diety, które rzeczywiście działają. Na razie skoncentrowaliśmy się na naszym pierwszym produkcie – suplemencie diety BeLove. Produkt poprawia smak nasienia oraz wydzieliny z pochwy. Uważamy, że jego nietypowość ułatwi nam pozyskanie rozgłosu i stworzenie rozpoznawalnej marki Brolife, aby następnie wejść na rynek bardziej tradycyjnych suplementów diety. Podstawą dla nas jest tworzenie produktów opartych na naturalnych składnikach, które rzeczywiście działają tak, jak jest to opisane na etykieie. Obecnie zajmujemy się marketingiem (prowadzimy kampanie marketingowe, tworzymy sieć dystrybucji, prowadzimy fanpage na portalach społecznościowych) i opracowywaniem kolejnych produktów do naszej oferty.

Uwaga: prowadzisz biznes i chcesz o nim opowiedzieć? Napisz na [email protected]

Skąd pomysł na tak nietypowy biznes?

Seks oralny jest w Polsce tematem tabu, naszym celem jest poprawa jakości życia seksualnego, poprzez przełamywanie tabu. Pomysł urodził się w głowie jednego ze współudziałowców, który zainspirowany zajęciami na uczelni, postanowił stworzyć własny produkt.

Na jakim etapie jesteście? Jesteście gotowi do sprzedaży?

Jesteśmy na etapie budowy sieci dystrybucji. Produkt jest gotowy i mamy już na koncie kilkaset sprzedanych opakowań suplementu BeLove.

Pomysłodawcy BeLove planują wyjść z produktem poza Polskę

Swoją działalność opieracie na jakiś badaniach naukowych?

Swoją działalność opieramy na badaniach naukowych dotyczących naszego kluczowego składnika – Bromelainy. Po konsultacjach ze specjalistami zdecydowaliśmy się na ostateczny skład naszego produktu.

Zobacz także: Dotacje na seksbiznes lepsze niż kolejny katalog firm

Opowiedz coś o kuchni tworzenia takiego produktu? Z jakich składników się składa, gdzie je kupujecie? Czy zlecacie produkcję na zewnątrz?

Suplement diety BeLove składa się z trzech składników. Kluczowym elementem jest bromelaina pozyskiwana z ananasów. Bromelaina wykorzystana w naszym produkcie przed dopuszczeniem do sprzedaży przeszła w Polsce i Niemczech odpowiednie badania laboratoryjne. Złożenie produktu w całość zleciliśmy zewnętrznej firmie zajmującej się produkcją suplementów. W ten sposób otrzymaliśmy gotowy produkt.

Pod jednym z Waszych wpisów na Facebooku użytkownik zadał pytanie, jak testujecie swój produkt:)?

Po otrzymaniu gotowego produktu rozdaliśmy próbki po znajomych i znajomych znajomych. Otrzymaliśmy same pozytywne opinie. Dodatkowo sami testowaliśmy działanie produktu. Teraz cieszymy się, że możemy wprowadzić coś nowego do życia intymnego Polaków.

Rynek globalny czy na tą chwilę tylko Polska? O jakich państwach myślicie?

Na razie swoje działania skoncentrowaliśmy w Polsce. W najbliższym czasie zamierzamy wejść na rynek Zachodni (Niemcy, Dania, Holandia). Dalsza ekspansja będzie zależała od uzyskiwanych wyników

Czy nie macie problemu z branżą w jakiej działacie? Co mówicie rodzinie, która pyta czym się zajmujecie?

Nie mamy problemu z branżą w jakiej działamy. Chcemy w subtelny sposób trafiać do ludzi żyjących w związkach, chcących spróbować czegoś nowego, lub odświeżyć swoje życie seksualne. Na szczęście nasze rodziny i znajomi wykazują dosyć liberalne poglądy. Ich 100% wsparcie to jeden z czynników napędzających nas do działania.

Jak szacujecie rynek na który chcecie wejść? Jaka jest jego specyfika?

Sam rynek suplementów diety charakteryzuję się niskimi barierami wejścia, z czego wynika duża konkurencja. Polski rynek suplementów diety jest wart ok 3.5 mld zł i ciągle stabilnie się rozwija. Nam zależy na tym, aby nasze produkty były niepowtarzalne i niedostępne u innych producentów.

Co mógłbyś poradzić osobom, które myślą o biznesie w intymnej branży?

Każda branża kieruje się swoimi prawami. Z naszych doświadczeń wynika, że Polacy stają się coraz bardziej otwarci na nowości, wliczając w to swoje życie intymne. Jeśli ktoś uważa, że ma dobry pomysł, polski rynek jest doskonałym miejscem na jego przetestowanie. Przeczytaj także o Polaku, który stworzył erotyczną zabawkę dla par

Rozmawiał Grzegorz Marynowicz

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Sexshop Secretive.pl 26 wrz 2017 (09:25)

A my jesteśmy pod wrażeniem :) Trzymamy kciuki za BroLife i ich suplement :) Pomożemy jak tylko możliwe by zyskał popularność :)
Korzystając z okazji... zapraszamy do zapoznania z opisem produktu: https://www.secretive.pl/suplementy/sprawnosc-seksualna/belove-smaczna-sperma-i-wydzielina-pochwowa.html