Polacy stworzyli serwis rezerwacji dla kręgielni

Rosnąca popularność kręgielni w Polsce przyczyniła się do powstania ogólnopolskiego systemu rezerwacji Kręgielnia24.pl. Jak zaznacza współtwórca Tomasz Margalski „ Rozwiązaliśmy zasadniczy problem braku możliwości rezerwacji torów o każdej porze nie wychodząc przy tym z domu”.

Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby serwis Kręgielnia24.pl stał się szybko rozwijającym portalem. Pomysłodawcy Tomasz Margalski oraz Jakub Sędziak rozwiązali tym samym kilka problemów jednocześnie. – Kregielnia24.pl umożliwia przyjmowanie rezerwacji 24h bez konieczności angażowania jakiegokolwiek pracownika, pełne monitorowanie oraz zarządzanie tymi rezerwacjami z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Natomiast graczom umożliwiamy natychmiastową rezerwację w wygodnej dla nich formie, potwierdzaną przez unikalny kod rezerwacji przychodzący smsem – mówi Tomasz Margalski.

Rezerwacje usług online wykluczają możliwość występowania pomyłek niemal w 100%. Kregielnia24.pl eliminuje częsty problem rezerwacji – jakim są zdublowane rezerwacje czy pomyłka w dacie lub godzinie. Każda rezerwacja jest automatycznie zapisywana w systemie, który blokuje dany termin i uniemożliwia zarezerwowanie go innej osobie.

Od początku twórcy także postawili na finansowanie wyłącznie z własnych środków. – Decyzja o samodzielnym sfinansowaniu projektu wynikała z chęci posiadania pełnej kontroli nad serwisem w momencie jego powstawania – podkreśla Jakub Sędziak.

Usługa Kregielnia24.pl to odpowiedź na rosnący trend rezerwacji usług online. Przykładami są ZnanyLekarz.pl – do umawiania wizyt z lekarzami czy Booksy.pl – które pozwala na rezerwacje usług fryzjerskich.

Do końca 2019 chcemy pozyskać 100 aktywnych klientów, którzy pozwolą nam sfinansować dalszy rozwój w branży zarządzania rezerwacjami – mówią twórcy serwisu Kręgielnia24.pl.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*