Zwijana butelka zebrała już 335 tys. dolarów od internautów

Zwijana, silikonowa butelka robi furorę na Kickstarterze. W niecałe 20 dni pomysłodawcom produktu udało się zebrać ponad 300 tys. dolarów, a kampania ciągle trwa.


foto: Kickstarter.com

Nikt nie lubi nosić dużych i niewygodnych butelek, które albo zajmują pół plecaka, albo się w ogóle nie mieszczą w torebce. Tradycyjne bidony też nie zawsze spełniają swojej roli. Tak stworzenie składanej butelki Que  uzasadniają jej pomysłodawcy. To co wyróżnia produkt to unikalna konstrukcja spirali, która kurczy que butelkę do połowy jej rozmiaru bez utraty jego stylowe odwołania. Que Bottle zbudowana jest z bezpiecznego silikonu, który przeszedł niezbędne testy. Do wytworzenia zakrętki użyto z kolei nierdzewnej stali. Butelka przystosowana jest płynów o temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza. Produkt, który jest w 100 proc. wolny od plastiku można czyścić w zmywarce. 

Jedyna butelka, Która mieści się w torebce i pasuje do Twojego stylu, a jednocześnie dba o środowisko naturalne. Do roku 2050 w oceanach będzie się znajdowało więcej plastikowych śmieci niż ryb – czytamy w opisie produktu na Kickstarterze. Idea składanej butelki przekonała już 7 tys. internautów, którzy wsparli pomysłodawców kwotą 335 tys. dolarów. Kampania ruszyła 20 dni temu a środki potrzebne są na wdrożenie masowej produkcji. Cena pojedynczej sztuki to ok. 22 dolary, a pierwsze butelki Que trafią do zainteresowanych już w grudniu. 

– 10 odpowiedzi, jak zebrać najwięcej pieniędzy na Kickstarterze

– Polacy zebrali 3,5 mln zł na Kickstarterze. Jak się to robi?

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Komentarze

Fred

28 października 2016 Odpowiedz

Bedzie trudna do umycia i zbierac sie beda w zakamarkach grzyby i plesnie. To nie jest dobre rozwiazanie.

Marek F.

28 października 2016 Odpowiedz

Kiedyś były butelki w formie harmonijki i wydaje mi się że po ściśnięciu zajmowały mniej miejsca w torebce czy w plecaku niż ten „wynalazek”. Ich mankamentem było właśnie złej jakości tworzywo.
Idąc dalej, można jeszcze bardziej podnieść współczynnik zmniejszenia objętości opakowania używając do przechowywania płynów np. dętki rowerowej.

wiki

28 października 2016 Odpowiedz

Prezerwatywa lepiej sie sprawdza w przenoszeniu płynow i zajmuje mniej miejsca

gringo

28 października 2016 Odpowiedz

„Produkt, który jest w 100% wolny od plastiku” Prawidłowo zamiast plastik mówi się tworzywo sztuczne, a silikon to też tworzywo sztuczne.

utf4d

28 października 2016 Odpowiedz

jest za droga ,to moje zdanie.

aabbcc

31 października 2016 Odpowiedz

22 dolary za plastikową czy sylikonową butelkę…????

DSEUR

31 października 2016 Odpowiedz

Ja naprawę się zastanawiam po jakiego grzyba właściwie ten kondom na wodę? To jest głupie i faktycznie ciężko to będzie umyć. Najwygodniejsza jest plastikowa butelka którą nabywam w kiosku wypijam i wyrzucam. Gdyby ta butelka zmieniała objętość cieczy to już bym przemyślał zakup a tak, gadżet dla marnotrawców kasy.

alabama

1 listopada 2016 Odpowiedz

a zwijany penis kiedy ????

abc

3 listopada 2016 Odpowiedz

…która kurczy que butelkę do połowy jej rozmiaru bez utraty jego stylowe odwołania.
WTF?

wolęjednorazówki

3 listopada 2016 Odpowiedz

Mam tylko jedno pytanie. Jaki z tej butelki pożytek?

as

7 listopada 2016 Odpowiedz

Kolejny bezsensowny gadżet, który szybko umrze śmiercią naturalną.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*