Powstał ekspres do piwa na kapsułki

Na rynku już od kilku lat znane są ekspresy do kawy na kapsułki. Na fali popularności tego urządzenia, koreańska firma LG stworzyła ekspres do piwa na kapsułki.

Fot. LG

W przeciwieństwie do znanych wszystkim ekspresów do kawy na kapsułki, piwo nie będzie tak szybko gotowe. Zajmie to nieco więcej czasu, bo aż nawet dwa tygodnie.

W kapsułkach znajdą się wszystkie niezbędne składniki, które przyczynią się do otrzymania piwnego smaku. Wśród nich znajdują się słody, drożdże, chmiel i niezbędne aromaty. Po włożeniu kapsułek będzie trzeba wybrać  gatunek piwa: American IPA, American Pale Ale, English Stout, Belgian Witbier i Czech Pilsner, a następnie poczekać. Jednorazowo urządzenie jest w stanie uwarzyć do 5 litrów złocistego trunku. Urządzenie będzie pilnować, żeby w czasie fermentacji, karbonizacji i dojrzewania piwa panowały odpowiednie warunki. Wszystkie zmiany będzie można śledzić na aplikacji w telefonie.

Fot. LG

Ekspres koreańskiego producenta na koniec sam się wyczyści i odkaża. Dzięki czemu użytkownik będzie mógł od razu cieszyć się smakiem świeżo przygotowanego piwa.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godzsizewski

Komentarze

Avatar

xxx

13 grudnia 2018 Odpowiedz

to raczej nie ekspres bo 2 tygodnie to nie jest ekspresowo nawet jak na piwo

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*