Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Powstał Tinder dla… byków i krów

Innowacyjne pomysły na biznes pojawiają się w każdym obszarze naszego życia. Nie ominęły one również sektora rolniczego. Brytyjski start-up stworzył aplikację do znajdywania partnerów krowom i bykom.

Fot. Tudder

Tudder to nowa aplikacja, stworzona przez brytyjski start-up Hectare, która jest nazywana potocznie „Tinderem dla bydła”. Określenie to nie jest przypadkowe, bowiem jej głównym celem jest pomoc rolnikom w znalezieniu zwierząt do rozrodu.

Działanie aplikacji jest bardzo zbliżone do tego znanego z Tindera. Rolnik również widzi zdjęcie, które może zaakceptować lub odrzuć. Pod każdym z profili znajduje się również krótki opis. Firma Hectare, która zaprojektowała aplikację, twierdzi, że Tudder pozwala „zjednoczyć zwierzęta farmerskie poszukujące bratniej duszy”.

Jak twierdzą rolnicy, aplikacja nie służy im tylko do rozrodu, ale także do sprzedaży zwierząt. Jak zaznaczają, wykorzystując aplikację handel odbywa się szybciej i sprawniej.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.