Powstały leżaki plażowe dla moli książkowych

Leżaki Ostrich Chaise Lounge to idealny gadżet dla miłośników książek i opalania się. Ten pomysł pomoże niejednemu plażowiczowi rozwiązać problem wygodnego czytania literatury, przy jednoczesnym wygrzewaniu się na Słońcu.

Fot. Amazon.co.uk

Sezon letni jeszcze się nie zakończył, a plaże w licznych kurortach wciąż pękają w szwach. Jednak do tej pory połączenie opalania i czytania książek nie należały do najprostszych czynności. Wielokrotnie trzeba się było mocno nagimnastykować, by przeczytać chociaż rozdział. Dla moli książkowych często wiązało się to z bólem kręgosłupa oraz nierówną opalenizną.

Jednak pojawiło się dla nich światełko w tunelu. Powstał specjalny leżak dla moli książkowych, w którym umiejscowiony jest specjalny otwór na twarz, pozwalający jednocześnie czytać i wygodnie się opalać. Dodatkowo twórca tego wynalazku pomyślał o płci pięknej, bowiem wyposażył leżak we wnękę z siatki na biust. Dzięki czemu czytanie książek i opalanie się może być o wiele przyjemniejsze.

Leżaki Ostrich Chaise Lounge dostępne są w sklepie Amazon, gdzie po liczbie recenzji można stwierdzić, że przypadł do gustu nie jednej osobie. Sprzedawane są po cenie 52,47 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*