Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Powstały leżaki plażowe dla moli książkowych

Leżaki Ostrich Chaise Lounge to idealny gadżet dla miłośników książek i opalania się. Ten pomysł pomoże niejednemu plażowiczowi rozwiązać problem wygodnego czytania literatury, przy jednoczesnym wygrzewaniu się na Słońcu.

Fot. Amazon.co.uk

Sezon letni jeszcze się nie zakończył, a plaże w licznych kurortach wciąż pękają w szwach. Jednak do tej pory połączenie opalania i czytania książek nie należały do najprostszych czynności. Wielokrotnie trzeba się było mocno nagimnastykować, by przeczytać chociaż rozdział. Dla moli książkowych często wiązało się to z bólem kręgosłupa oraz nierówną opalenizną.

Jednak pojawiło się dla nich światełko w tunelu. Powstał specjalny leżak dla moli książkowych, w którym umiejscowiony jest specjalny otwór na twarz, pozwalający jednocześnie czytać i wygodnie się opalać. Dodatkowo twórca tego wynalazku pomyślał o płci pięknej, bowiem wyposażył leżak we wnękę z siatki na biust. Dzięki czemu czytanie książek i opalanie się może być o wiele przyjemniejsze.

Leżaki Ostrich Chaise Lounge dostępne są w sklepie Amazon, gdzie po liczbie recenzji można stwierdzić, że przypadł do gustu nie jednej osobie. Sprzedawane są po cenie 52,47 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.