Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Start-up pomoże tysiącom osób, które mają problem z brakiem włosów

Powstało innowacyjne rozwiązanie, które może pomóc osobom zmagającym się z łysieniem. Kanadyjski start-up opracował niechirurgiczny sposób na odzyskanie naturalnych włosów na głowie. To ratunek dla tysięcy mężczyzn i kobiet.

Start-up OneHead stworzony został przez Michaela Couture oraz Vincenta Laroche. Opracowali oni innowacyjny klej, którym można przymocować włosy. To właśnie od jego nałożenia zaczyna się cała procedura odzyskiwania owłosienia. Nie podrażnia on skóry, jest nietoksyczny i niealergiczny. W związku z tym każdy może z tego rozwiązania skorzystać. Kolejnym etapem jest przymocowanie prawdziwych, ludzkich włosów. Dzięki możliwości odpowiedniemu docięciu nowych włosów różnica pomiędzy naturalnymi a prawdziwymi włosami nie jest widoczna.

Według zapowiedzi twórców, posiadacz nowych włosów nie ma wrażenia, że ma coś „przyklejone” na głowie. Z resztą zarówno Couture, jak i Laroche sami korzystają z ich innowacyjnego rozwiązania. Koszt pojedynczego zestawu wynosi 795 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Adrian 14 lis 2018 (09:06)

Stosowałem i nie polecam... włosy są farbowane i z czasem zmieniają kolor i trzeba je farbować! KOSZMAR!
Zdjąłem to cholerstwo i zrobiłem sobie mikropigmentację skóry głowy w Scalpmann w Warszawie.