Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Prowadzisz własny start-up? Ostatni moment na pozyskanie inwestora

Tylko do 30 czerwca można aplikować do Funduszu Kapitałowego prowadzonego przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny.  Poszukiwane są przełomowe pomysły z branży chemicznej, biotechnologicznej i ICT.  W ramach Funduszu Kapitałowego, startupy mogą liczyć nie tylko na kapitał, ale też doradztwo  i wsparcie partnerów – jednych z największych graczy na swoich rynkach.

Zostały ostatnie dni na aplikowanie o wsparcie kapitałowe na rozwój technologicznych startupów: nabór trwa do 30 czerwca 2020. Poszukiwane są pomysły biznesowe lub startupy, które chcą rozwijać przełomowe technologie chemiczne, biotechnologiczne i informatyczne. Można otrzymać nie tylko zastrzyk finansowy niezbędny do rozwoju biznesu, ale przede wszystkim doradztwo i pomoc od dużych graczy branżowych.

Chodzi głównie o zweryfikowanie założeń danego pomysłu, tak aby zwiększyć jego szanse na sukces na rynku. Podczas naboru eksperci PPNT będą przykładać szczególną wagę do walidacji projektów, czyli skonfrontowania idei z rzeczywistymi potrzebami rynku. W tym założeniu pomogą silne marki partnerskie.

Aplikować można przez stronę: http://ppnt.poznan.pl/o-nas/inwestycje-kapitalowe/

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.