Przedłużony nabór w programie akceleracyjnym dla start-upów z branży e-commerce

Digital Now! Holding – organizator programu akceleracji skierowanego do polskich start-up’ów tworzących rozwiązania dla branży e-commerce – zdecydował  o przedłużeniu naboru o kolejny miesiąc, do 31 sierpnia.

Wybrane zespoły, które zostaną wyłonione w procesie rekrutacyjnym, zyskają szansę na zdobycie pierwszego, przełomowego zlecenia w branży. Przez okres 3 miesięcy będą współpracować z uczestniczącymi w programie partnerami technologicznymi, a także korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding. Rozwiązania o największym potencjale zyskają możliwość podjęcia dalszej współpracy z zaproszonymi do programu akceleracji inwestorami.

Organizator oferuje zakwalifikowanym projektom współpracę z ponad setką partnerów oraz ponad tysiącem klientów biorących udział w programie. Zespoły, które pozytywnie przejdą okres 3-miesięcznej współpracy zostaną zaproszone do udziału  w „Demo day”, gdzie będą mogły zaprezentować swoje rozwiązanie. Organizator oferuje swoje wsparcie także na etapie negocjacji z potencjalnymi inwestorami oraz dalszego rozwoju projektu.

W gronie partnerów programu znajdują się ffVC, Scaleway, YouNick Mint, SpeedUp Group oraz SMSApi.  Formularz rekrutacyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej: https://digitalnow-holding.com/program-akceleracji/

Rekrutacja do udziału w programie potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*