Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Ruszył nabór start-upów do akceleratora proptech

Ruszył nabór do akceleratora Colliers dla branży proptech na 2019 rok, który realizuje we współpracy z Techstars. Do udziału w programie zapraszane są start-upy z branży technologii dla nieruchomości, których działalność będzie miała wpływ na przyszłość sektora. 

Fot. YAY Foto/ unikpix

Pierwsza edycja akceleratora Colliers i Techstars dla branży proptech odbyła się w 2018 r. Wzięły w niej udział start-upy oferujące rozwiązania dla branży nieruchomości, takie jak: zbiory danych dla najemców i inwestorów, usługi dla sektora biurowego i jego najemców, big data, analiza danych i sztuczna inteligencja, przestrzeń jako usługa, usługi dla sektora handlowego, inteligentne miasto i internet rzeczy. W ramach trzymiesięcznego programu start-upy współpracowały z ponad 150 mentorami z Colliers i innych firm z branży. Zwieńczeniem programu był tzw. demo day, podczas którego uczestnicy zaprezentowali swoje rozwiązania 600-osobowej grupie złożonej z pracowników Colliers, klientów, specjalistów z branży i inwestorów technologicznych.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia do akceleratora Colliers realizowanego we współpracy z Techstars dostępne są na stronie programu. — Colliers to partner, który z ogromnym zaangażowaniem pracuje nad zmianami w branży nieruchomości komercyjnych. Wkład pracy i wsparcie, jakie spółka oferuje start-upom czynią nasz program wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju — mówi Ben Liao, dyrektor zarządzający akceleratora Colliers realizowanego we współpracy z Techstars. — Na każdym etapie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić start-upom najlepszą opiekę mentorską i przyspieszyć ich sukces.

Materiały prasowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.