Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Start-up z Wrocławia na festiwalu fintech w Singapurze

Wrocławski fintech PayEye, który pierwszy na świecie wprowadził płatność tęczówką oka będzie obecny na Singapore Fintech Festival – największym na świecie wydarzeniu branży finansów i technologii. To wyróżnienie spółka otrzymała w ramach obecności na Impact Finance’20, który pod koniec listopada zorganizowano w Warszawie.

Prezentacja PayEye spotkała się z zainteresowaniem i bardzo pozytywną recenzją jurorów, oceniających startupowe prezentacje podczas Impact Finance’20, pierwszego w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) wydarzenia dla ekspertów ze świata bankowości, płatności, technologii i commerce. Sama obecność na Impact to dla PayEye ogromne wyróżnienie – wrocławski start-up został uznany za jeden z 12 najciekawszych w regionie CEE. Prezentacja firmy na wydarzeniu okazała się przepustką na Singapore Fintech Festival, który zaplanowano w dniach 7-11 grudnia 2020 r. ImpactCEE, organizator Impact finance’20 nawiązał strategiczne partnerstwo z Singapore Fintech Festival, w ramach którego na poniedziałek, 7 grudnia zaplanowano dodatkowe sesje.

Singapore Fintech Festival i jego piąta edycja, to największe na świecie wydarzenie fintechów, które realizowane jest w trybie hybrydowym, łączące internetową platformę eventową i ponad 40 fizycznych wydarzeń w FinTech hubach na całym świecie. Tegoroczne SFF zgromadzi międzynarodowych liderów w dziedzinie finansów, biznesu, rządu, technologii i środowiska akademickiego.

– SFF 2020 łączy globalną społeczność FinTech w celu omówienia kluczowych globalnych wyzwań związanych z odbudową gospodarki po pandemii oraz pomoże uczestniczącym firmom w budowaniu nowych kanałów sprzedaży i partnerstw oraz generowania planów inwestycyjnych na najbliższe lata – tłumaczą organizatorzy.

 

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.