Ranking kont firmowych

Wsparcie finansowe dla firm. Co obecnie PARP oferuje przedsiębiorcom?

Dofinansowanie do kosztów przygotowania projektów, a może sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego są zagadnieniami, które Cię interesują?

Jeżeli tak, to Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy na konferencję organizowaną wspólnie z Kieleckim Parkiem Technologicznym. Transmisja rusza 5 kwietnia o godzinie 10.o0.

Głównymi tematami spotkania będą najbliższe nabory w ramach działań realizowanych przez PARP oraz nowa unijna perspektywa finansowa, czyli na jakie wsparcie będą mogli liczyć przedsiębiorcy w najbliższym rozdaniu finansowym.

Podczas spotkania nasi eksperci podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz możliwościami ubiegania się o dofinansowanie w ramach działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP oraz  zaprezentują obszary wsparcia w ramach działania 2.3.6 POIR Granty na Eurogranty.

Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Kielecki Park Technologiczny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Konferencja będzie transmitowana na żywo.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.