Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Netcamp: spotkanie branży internetowej

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w piątek 25 lutego 2011 r. o godzinie 18:00 w Business Clubie w Szczecinie.

Na spotkaniu dowiemy się jak powstał największy polski serwis Q&A i dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów. Audioteka pokaże jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. A Groupon opowie o social commerce i przyszłości zakupów grupowych. Następnego dnia odbędzie się szkolenie „Jak zbudować i rozwijać startup w oparciu o innowacje”.

Agenda:

1.Czy w Polsce można zarobić na audiobookach? – Marcin Beme, Audioteka
Marcin Beme zaprezentuje jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. Podzieli się też swoimi doświadczeniami z tworzenia startupa Audioteka w ramach POIG 8.1.

2. Czego możesz się nauczyć na Zapytaj.com.pl i czego nauczyliśmy się my? – Artur Sławnikowski, Dige
Artur Sławnikowski opowie o początkach największego polskiego serwisu Q&A, wyzwaniach zwiazanych z wydajnością infrastruktury, milionach użytkowników i przejęciu serwisu przez Onet.pl. Pokaże też dlaczego zły użytkownik jest lepszy niż żaden użytkownik, oraz dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów.

3. Socialcommerce – Łukasz Wiewiórowski, Groupon

Krótko o Groupon i modelu biznesowym socialcommerce oraz zakupach grupowych. Co jest ważne by osiągnąć sukces? Czyli o generowaniu pomysłów, innowacji, zespole, marketingu. Wyniki, konkurencja i jak Groupon widzi przyszłość.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie Netcamp

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Nelson 28 sie 2015 (09:06)

https://www.wikipedia.org/