Netcamp: spotkanie branży internetowej

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w piątek 25 lutego 2011 r. o godzinie 18:00 w Business Clubie w Szczecinie.

Na spotkaniu dowiemy się jak powstał największy polski serwis Q&A i dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów. Audioteka pokaże jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. A Groupon opowie o social commerce i przyszłości zakupów grupowych. Następnego dnia odbędzie się szkolenie „Jak zbudować i rozwijać startup w oparciu o innowacje”.

Agenda:

1.Czy w Polsce można zarobić na audiobookach? – Marcin Beme, Audioteka
Marcin Beme zaprezentuje jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. Podzieli się też swoimi doświadczeniami z tworzenia startupa Audioteka w ramach POIG 8.1.

2. Czego możesz się nauczyć na Zapytaj.com.pl i czego nauczyliśmy się my? – Artur Sławnikowski, Dige
Artur Sławnikowski opowie o początkach największego polskiego serwisu Q&A, wyzwaniach zwiazanych z wydajnością infrastruktury, milionach użytkowników i przejęciu serwisu przez Onet.pl. Pokaże też dlaczego zły użytkownik jest lepszy niż żaden użytkownik, oraz dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów.

3. Socialcommerce – Łukasz Wiewiórowski, Groupon

Krótko o Groupon i modelu biznesowym socialcommerce oraz zakupach grupowych. Co jest ważne by osiągnąć sukces? Czyli o generowaniu pomysłów, innowacji, zespole, marketingu. Wyniki, konkurencja i jak Groupon widzi przyszłość.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie Netcamp

Komentarze

Avatar

Elise

28 sierpnia 2015 Odpowiedz

Foundation of Internet Industry Development „Netcamp” is a leading organization supporting tech entrepreneurs in north-western Poland. Our vision is to create „Silicon Valley” inside people’s mind. Since 7 years we have been supporting development, educate and integrate regional IT industry by organizing inspiring Netcamp meetings and create the biggest tech/startup community in our region.
pay for essay — buyessayfast.net will help you to find more

Avatar

Nelson

28 sierpnia 2015 Odpowiedz

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*