Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Tygrysy e-biznesu. Trwa webinarium

Jak zrobić biznes w sieci? Posłuchaj porad praktyków i ekspertów e-commerce. W studio Bankier.tv specjaliści z branży i przedsiębiorcy, którzy sami radzą sobie na rynku e-commerce. Od czego zaczynali? Co jest największym wyzwaniem?

Transmisja na żywo ze studia Bankier.tv

Odpowiedzi na te pytania już 20 czerwca o 10.00 w Bankier.tv. Wśród zaproszonych gości są m.in. Maciej Kalisiak, Ekspert ds. Serwerów o Standardach Przemysłowych Hewlett-Packard Polska, Tomasz Andrzejczuk – Specjalista ds. Rozwoju Produktu home.pl, Dominik Ciuchciński – właściciel Vitamed24.pl, Tomasz Wójkowski – Prezes Zarządu HOJO Sp. z o.o., Katarzyna Sosińska z Glamourkids.pl czy Krzysztof Bartnik – redaktor naczelny, wydawca eKomercyjnie.pl.

Zarejestruj się na stronie www.tygrysy-ebiznesu.pl i wygraj unikalną koszulkę!

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.