Spotkanie: Przedsiębiorcza kobieta

Wyznaczanie i osiąganie celów jest jedną z najprostszych metod na szczęśliwe życie. Skąd jednak mieć pewność od czego rozpocząć wędrówkę, na który szczyt się wspinać i jak do tej drogi się przygotować? Na te i inne pytania pomożemy Ci w udzieleniu sobie odpowiedzi na kolejnym spotkaniu z cyklu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Trójmieście, które odbędzie się 10 marca w Restauracji White House w Sopocie.

Podczas czwartkowego spotkania, gościem inspirującym będzie Barbara Kawińska, która obecnie zajmuje najwyższe stanowisko w Pomorskim Narodowym Funduszu Zdrowia.

W drugiej części spotkania, zapraszamy na część warsztatową poprowadzoną przez Monikę Reszko – założycielkę firmy doradczej Human Concept & Solutions. Będzie to część interaktywna, w której wspólnie z Moniką, każda z uczestniczek dowie się jak określić swój cel oraz jak utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Dodatkowo pomożemy Wam w budowie koncepcji przyszłości oraz zdradzimy tajniki jak „mniej pracy” zamienić w „więcej efektów”.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznasz elementy będące podstawą do budowy strategii i planowania rozwoju, a przy okazji spędzisz miło czwartkowy wieczór – dołącz do nas na następnym spotkaniu Przedsiębiorczej Kobiety! Do zobaczenia.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie przedsiębiorcza-kobieta.pl oraz na stronie organizatora: sfbcc.org.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*