Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Arkley VC

Działalność: Arkley – Akcelerator VC specjalizuje się w inwestowaniu w projekty z obszaru hardware. Wspieramy firmy znajdujące się na wczesnym etapie rozwoju, umożliwiając im szybką ekspansję w Polsce i na globalnych rynkach. Arkley to zespół doświadczonych przedsiębiorców i managerów, przez lata zbudowaliśmy sieć partnerów biznesowych, którzy pomagają naszym spółkom rozwijać biznes w Europie i USA, także w charakterze mentorów. Posiadamy również program akceleracyjny Arkley Launchpad, który składa się z dwóch części: operacyjnej oraz inwestycyjnej. Podczas trwania akceleracji pragniemy podzielić się doświadczeniem oraz siecią kontaktów Arkley. W zależności od etapu, na którym znajduje się startup możemy zaoferować pomoc przy : rozwoju produktu (prototypownie w CEE), produkcji (producenci w Chinach), sprzedaży (USA oraz Europa) oraz przy pozyskaniu inwestycji.

Geneza: Arkley – Akcelerator VC działa na rynku od 2013 roku. CEO funduszu – Piotr Wąsowski – jest jednym z najdłużej funkcjonujących Business Angels w Polsce, z branżą związany od ponad 20 lat. Kapitalizacja spółek które wyprowadzał na giełdę to około 150 mln złotych.

Obszary zainteresowania: Arkley – Akcelerator VC interesują głównie rozwiązania z obszaru hardware, e-commerce, IoT

Przykłady inwestycji:Do tej pory zainwestowaliśmy w pięć spółek: Zmorph, Bivrost, Tespack, Lovely oraz Robo Wunderkind. Naszą najbardziej rozpoznawalną spółką jest ZMorph – wrocławski producent drukarek 3D. Jego wartość w ciągu dwóch lat wzrosła kilkunastokrotnie, a same drukarki sprzedawane są już w ponad 40 krajach na całym świecie.

Dane kontaktowe dla pomysłodawców: [email protected]

Strona www: arkleybrinc.vc

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.