Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

10 aplikacji, które pomogą w prowadzeniu własnej firmy

Na początku swojej biznesowej drogi właściciel firmy zajmuje się wszystkim od produktu, przez marketing po sprzedaż czy obsługę klienta. Jest prawnikiem, informatykiem i dyrektorem finansowym w jednej osobie. Wymaga to dobrej organizacji pracy, pilnowania wydatków, śledzenia przepisów czy organizacji wyjazdów  Z pomocą przychodzą przedsiębiorcy nowe technologie. Oto 10 przykładowych aplikacji, które przydadzą się nie tylko, gdy rozpoczynasz przygodę z biznesem.

  1. FullContact

Aplikacja, która pomaga w zarządzaniu kontaktami. Dzięki temu rozwiązaniu można stworzyć pełne profile ważnych osób, firm. Będą one zawierać wszystkie szczegółowe informacje, takie jak dane kontaktowe. Ponadto dodatkową zaletą jest możliwość kategoryzowania osób, firm.
FullContact

  1. Wire

Bezpieczeństwo w komunikacji jest niezwykle ważne. Zapewnia to aplikacja Wire. Użytkownicy mogą wykonywac połączenia głosowe, tekstowe oraz wysyłać zdjęcia, wiedeo, GIF-y, muzykę i wiele innych plików. Wire jest bezpłatny i dostępny na iOS, Android, Windows.

 

  1. Pleo

Pilnowanie poziomu ponoszonych wydatków jest niezwykle ważna w firmie. Aplikacja Pleo raportuje i pomaga znaleźć prosty sposób do zredukowania kosztów.
Pleo jest bezpłatny i dostępny na iOS, Android, Windows.

 

  1. Adobe Scan

Konieczność  dokonywania skanów jest oczywista. Jednakże takie urządzenia to dośc spory wydatek. Z pomocą przychodzi aplikacja Adobe Scan, która pozwala przekształcić telefon w bardzo dobry skaner. Wszystkie dokumenty zapisywane są w formacie PDF.
Adobe Scan jest bezpłatny i dostępny na iOS, Android

 

  1. CashNotify

Trudno jest utrzymać zaplanowany poziom wydatków. Aplikacja CashNotify, pilnuje realizację założonego budżetu.
Aplikacja jest płatna – 19,90 $ i dostępna tylko na MacOS

  1. Appear

Wiele biznesów często tworzą ludzie, znajdujący się w różnych częściach świata . Dlatego sprawna komunikacja jest niezwykle ważna. Aplikacja Appear umożliwia prowadzenie konferencji wideo do 12 osób.
Aplikacja Appear jest bezpłatna i dostępna na iOS, Android, Windows.

 

  1. Law Documents

Dostęp do prawa jest nie zwykle ważny. Aplikacja Law Documents zapewnia zebrane w jednym miejscu wszystkie aktualne akty prawne.
Aplikacja Law Documents kosztuje 1,99 $ i dostępna jest na iOS.

 

  1. Shift

Większość osób posiada więcej niż jedno konto na poczcie Gmail. Sprawdzenie każdego z nich z osobna jest dość uciążliwe. Z pomocą przychodzi Shift, który umożliwia dodanie w jednym oknie kont Gmaila albo Inboksa, ale też poczty Outlook oraz jednoczesny dostęp do Kalendarza i Dysku w postaci wygodnego i szybkiego przełączania w tym samym oknie.
Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na systemy MacOS oraz Windows

 

  1. Triplt

Sprawy związane z organizowaniem podróży, często są bardzo sresujące. Z pomocą przychodzi aplikacja Triplt, która zajmie się całkowitym przygotowaniem podróży.
Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na iOS, Android, MacOS, Windows

 

  1. KanbanFlow

Bieżące zarządzanie jest bardzo trudne dla właściciela. KanbanFlow ułatwia to zadanie. Dzięki temu znana będzie np. aktualna praca grupy, przypominać będzie o nadchodzących deadline itd.
Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na iOS, Android, MacOS, Windows

Bartłomiej Godziszewski

MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Karol45l 20 maj 2020 (13:52)

Tak jak pisał Rafał - brakuje przede wszystkim programu o fakturowania, ja używam https://melpe.pl