Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Szatki i Świece do Chrztu Swiętego – J. D. Nawrot

Opis projektu: Produkujemy spersonalizowane szatki i świece do Chrztu zdobywając klienta który może być potencjalnym klientem spersonalizowanych prezentów. Jesteśmy w trakcie tworzenia nowego sklepu www. prezentownia.online

Branża / kategoria: commerce, dzieci

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Od kilku lat produkujemy spersonalizowane szatki i świece do Chrztu, chcieliśmy aby zadowolony klient do nas powracał na różne okazje.

Dla kogo: Docelowym klientem jest osoba prywatna chcąca mieć piękny i niepowtarzalny prezent lub pamiątkę

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Ambitne małżeństwo z kilkuletnim doświadczeniem.

Konkurencja: Wszystkie firmy produkujące spersonalizowane szatki i świece do Chrztu oraz spersonalizowane prezenty.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Przygotować zdjęcia i dokończyć stronę internetową.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Zagnańsk (świętokrzyskie)

Szatki i Świece do Chrztu Swiętego – J. D. Nawrot

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:06)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]