Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Nimbler – Codzienne oferty ze zniżkami do restauracji

Opis projektu: Łączymy restauracje, które mają na puste stoły poza godzinami szczytu, z osobami, które chciałyby odkryć coś nowego w atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy na bardzo początkowym etapie – zbieramy jako marketplace musimy znaleźć zarówno restauracje, jak i potencjalnych gości.

Mamy kilkanaście restauracji-leadów i ponad 100 zarejestrowanych użytkowników, wszystko skoncentrowane w centrum Warszawy, tak, by osiągnąć wystarczającą masę krytyczną w tej wąskiej lokalizacji. Zakładamy, że w przeciągu 2 tygodni zaczniemy łączyć restauracje i gości.

Branża / kategoria: gastronomia, life style

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Podczas własnych obserwacji:
1. Koszty stałe utrzymania restauracji gwałtownie wzrosły
2. Restauracja pusta nie jest atrakcyjna dla osób, które potencjalnie byłyby zainteresowane

Dla kogo: Jest to marketplace –

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Arkadiusz Noster – Senior Software Engineer
Piotr Śmietanka – Tech Lead
Natalia Pietrzak – zarządzanie w gastronomii

Konkurencja: W polsce: FineBite, Foodsie
Za granicą: The Fork, Too Good To Go
Żaden z tych projektów nie zakłada natychmiastowości i spontaniczności. Żaden z nich nie dociera do gości w tak unikalny sposób

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozpoczęcie działalności – najprawdopodobniej w przeciągu 2 tygodni zaczniemy łączyć restauracje z gośćmi wtedy, kiedy będą tego potrzebować.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Nimbler – Codzienne oferty ze zniżkami do restauracji

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:09)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]