Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sellap – Business Development i Dział Sprzedaży dla oprogramowania i appek B2B

Opis projektu: Sellap. Od 2022 w Polsce. Jesteśmy outsourcingiem Business Development i Sprzedaży oprogramowania i aplikacji. Jesteśmy wielojęzycznym zespołem pomagającym firmom w wejściach na rynki europejskie oraz tłumaczeniach materiałów marketingowych. Od samego początku, tworzenia bazy firm, poprzez wejście na rynki B2B, jak i rejestrację subskrypcji czy podpisywanie umów. Od początku jesteśmy związani ze startupami w Europie, dzielimy się naszą wiedzą sprzedażową i tworzymy dla nich zespół sprzedażowy. My zaczęliśmy na rynkach zagranicznych a obecnie chcemy również być obecni na rynku polskim. Zapraszamy ! Sellap.

Branża / kategoria: marketing

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Sprzedaż zawsze była naszą pasją, więc staramy się połączyć przeszłość z przyszłością sprzedaży. Na rynku pracują obecnie bardzo różne pokolenia, od tych, którzy zaczynali swoją pracę bez komputera nawet. Po osoby, które od urodzenia mają kontakt z internetem. Dlatego sprzedaż potrzebuje rożnych kanałów.

Dla kogo: Startupy, firmy technologiczne, firmy kierujące swoje produkty do biznesów.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Jestem osobą, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Posługuję się również biegle językiem polskim ( ojczystym) angielskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Konkurencja: Casberg

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: – wejście na Polskę, bo za granicę mamy opanowaną.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Sellap – Business Development i Dział Sprzedaży dla oprogramowania i appek B2B

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:12)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]