Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Flambia

Opis projektu: Flambia to innowacyjna firma, która oferuje rozwiązania dla branży HoReCa. W skład oferty wchodzą dwa produkty: Flambia System i Flambia Market. Flambia System to kompleksowe narzędzie, które ułatwia zarządzanie cateringiem dietetycznym. System pozwala na planowanie posiłków, zamawianie produktów, obsługę klientów i promocję online – wszystko w jednym miejscu. Flambia Market to platforma B2B, która łączy dostawców i kupujących. Platforma ta pomaga znaleźć najlepszego dostawcę, spełniającego oczekiwania w kwestii jakości, ceny i logistyki.

Branża / kategoria: gastronomia

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Pomysł na stworzenie startupu narodził się z połączenia dwóch pragnień: satysfakcji z prowadzenia własnej firmy oraz tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Branża HoReCa jest bardzo wymagająca, a Flambia pozwala na łatwe połączenie wielu aspektów składających się na ten biznes. Nasz pomysł wydaje się wypełniać niszę w branży cateringowej, oferując proste i intuicyjne narzędzie pozwalające na łatwiejsze prowadzenie firmy.

Dla kogo: Docelowym klientem Flambia System są firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym, które potrzebują kompleksowego rozwiązania do zarządzania swoim biznesem. Flambia System pomaga w planowaniu posiłków, zamawianiu produktów, obsłudze klientów i promocji online. Flambia Market, drugi produkt firmy, jest skierowany do dostawców i kupujących z branży HoReCa, którzy potrzebują narzędzia do łatwiejszego i bardziej efektywnego znalezienia najlepszych dostawców i produktów na rynku. Flambia System i Flambia Market tworzą razem kompleksowe rozwiązanie dla cateringu dietetycznego, które ułatwia znalezienie najlepszego dostawcy pod względem jakości, ceny i warunków logistycznych.

Finansowanie: dotacja z UE

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Paweł Kaczyński, inicjator projektu, jest człowiekiem z pasją do zdrowego stylu życia. Jego wyjątkowa wrażliwość na potrzeby innych ludzi i uwielbienie dla pysznych, zdrowych posiłków popchnęły go do założenia własnego cateringu. Jednakże, szybko zdał sobie sprawę, że w branży brakuje opcji wykluczenia konkretnych składników z posiłków, co stanowi nie lada wyzwanie. Z pomocą przybyła mu firma Memory Squared, a razem stworzyli niepowtarzalny system, Flambia.

Konkurencja: Dietly

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Flambia ma plany kontynuowania rozwoju swojego systemu do zarządzania cateringiem dietetycznym, aby zaoferować swoim klientom jeszcze więcej narzędzi i udogodnień. Planujemy poszerzyć bazę dostawców i kupujących we Flambia Market oraz nawiązać partnerstwa biznesowe z innymi firmami z branży HoReCa. Rozważamy także ekspansję na nowe rynki, w tym na rynek hiszpański. Jednak naszym głównym celem jest skupienie się na ulepszaniu naszego produktu.

Zespół: 20-50 pracowników

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Flambia

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:02)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]