Anna Lewandowska z własnym start-upem

Żona Roberta Lewandowskiego stworzyła start-up Baby By Ann wspólnie ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską. Baby by Ann to portal, na którym będzie można przeczytać wiele porad dotyczących macierzyństwa, ale również zakupić wiele różnych produktów.

Na zdj. Anna Lewandowska, Ewa Puchowska ;Fot. www.blog.babybyann.com

Portal został podzielony na sześć kategorii: zdrowie, rozwój, życie, moda, wnętrza i podróże. W każdej z tych sekcji pojawiać się będę ważne dla mam i ich dzieci teksty. –  Miesiące ciężkiej pracy, dziesiątki godzin rozmów (głównie telefonicznych), jeszcze więcej czasu poświęconego na szukanie i selekcjonowanie wartościowych produktów i niezmierzone pokłady zaangażowania i serca poskutkowały stworzeniem Baby by Ann – można przeczytać na stronie Anny Lewandowskiej. Pomysłodawczynie portalu przekonują, że będzie można znaleźć na nim wszystko, czego kobiety potrzebują dla siebie i swoich dzieci.

Według zapowiedzi, Anna Lewandowska i Ewa Puchowska zamierzają również wspierać małe biznesy, które tworzą niezwykłe produkty dla dzieciaków. To właśnie one będą oferowane w sklepie internetowym Baby By Ann.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

Mateusz

14 maja 2018 Odpowiedz

„portal, na którym będzie można przeczytać wiele porad dotyczących macierzyństwa, ale również zakupić wiele różnych produktów”

Ta kobieta założyła już „centrum dietetyczne”, w którym oferuje badania oparte na pseudonauce i kompletnie bezużyteczne, ale potencjalnie niebezpieczne wlewy witaminowe. Portal o macierzyństwie wydaje się naturalnym kierunkiem w którym może rozwijać swój biznes. Miejmy nadzieję, że tym razem ograniczy się do naciągania ludzi na drogie produkty, których nie potrzebują, a od zdrowia dzieci będzie trzymać się z daleka. Poza tym żaden z tego startup – to sprawdzony model biznesowy, z powodzeniem używany m.in. przez Jerzego Ziębę. Anka ma po prostu lepszą stylówkę i bardziej zamożny target.

Avatar

Starstruck

15 maja 2018 Odpowiedz

Odczep się gościu od wlewów witaminowych;) Reszta się zgadza.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*