Ranking kont firmowych

Anna Lewandowska z własnym start-upem

Żona Roberta Lewandowskiego stworzyła start-up Baby By Ann wspólnie ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską. Baby by Ann to portal, na którym będzie można przeczytać wiele porad dotyczących macierzyństwa, ale również zakupić wiele różnych produktów.

Na zdj. Anna Lewandowska, Ewa Puchowska ;Fot. www.blog.babybyann.com

Portal został podzielony na sześć kategorii: zdrowie, rozwój, życie, moda, wnętrza i podróże. W każdej z tych sekcji pojawiać się będę ważne dla mam i ich dzieci teksty. –  Miesiące ciężkiej pracy, dziesiątki godzin rozmów (głównie telefonicznych), jeszcze więcej czasu poświęconego na szukanie i selekcjonowanie wartościowych produktów i niezmierzone pokłady zaangażowania i serca poskutkowały stworzeniem Baby by Ann – można przeczytać na stronie Anny Lewandowskiej. Pomysłodawczynie portalu przekonują, że będzie można znaleźć na nim wszystko, czego kobiety potrzebują dla siebie i swoich dzieci.

Według zapowiedzi, Anna Lewandowska i Ewa Puchowska zamierzają również wspierać małe biznesy, które tworzą niezwykłe produkty dla dzieciaków. To właśnie one będą oferowane w sklepie internetowym Baby By Ann.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Starstruck 15 maj 2018 (21:25)

Odczep się gościu od wlewów witaminowych;) Reszta się zgadza.