Apple stworzył specjalną maseczkę do ochrony swoich pracowników

Szał maseczkowy nie tylko dodarł do wielu start-upów, ale również do wielkich korporacji. Apple chce stworzyć idealną maseczkę, która ochroni pracowników firmy.

Powstała maseczka wykonana ze złota, teraz projektanci nowych iPhone’ów otrzymali za zadanie wykonania idealnej maseczki. Produkt musi spełniać wysokie standardy firmy zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i designu.

Maseczka od amerykańskiego giganta technologicznego wykonana została z trzech warstw tkaniny. Co więcej, wyróżnia ją dodatkowy element zakrywający nos i podbródek, dzięki czemu maska lepiej przylega do twarzy i jest wygodniejsza dla osób noszących okulary. Ponadto do maseczki dołączono dodatkowe zapięcie, dzięki czemu zamiast na uszach, można zapiąć ją z tyłu głowy.

Stworzona przez Apple maseczka jest wielokrotnego użytku, jednak producent zaleca, by prać ją do 5 razy i nie nosić dłużej niż 8 godzin. Jednak nie każdy może sobie na nią pozwolić, nie ze względu na cenę, a dlatego, że jest dostępna tylko dla pracowników firmy, przede wszystkim dla osób pracujących w salonach Apple Store.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*