Czyżby to był hit tego lata? Na Kickstarterze już odniósł sukces

Wędrując na długie podróże, ciężko jest zapakować dużą ilość wody. Z myślą o takich sytuacjach powstał Purisoo. Jest to specjalny pojemnik, który pozwala na pobranie wody z każdego źródła, w każdym momencie.

Każdy litr wody to dodatkowy kilogram w plecaku. Jest to niezwykle uciążliwe w przypadku wędrówek np. po górach. Aby ułatwić m.in. podróżnikom, start-up Purisoo przygotował specjalny pojemnik, który swym wyglądem przypomina termos, ale i pompkę.

Wewnątrz urządzenia zostały zlokalizowane specjalne filtry, które pozwalają na pozyskanie wody z dowolnego źródła. To może być zarówno jezioro, rzeka, jak i nawet kałuża. Korzystając z tego urządzenia, można mieć pewność na konsumpcję czystej wody. Jednak, aby napełnić konieczny jest najpierw mały wysiłek. Odbywa się to w podobny sposób, jak funkcjonuje pompka. Według twórców urządzenia, nie wymieniając filtrów można pozyskać w ten sposób co najmniej 1000 litrów wody.

Projekt został zamieszczony na jednej z platform crowdfundingowych, gdzie cieszy się dużą popularnością. Jego cena zaczyna się od 69 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*