Błyskawiczny namiot, który zebrał blisko pół miliona dolarów

Składanie namiotu nie należy do najprostszych czynności. Duża liczba elementów, nie jedną osobę przyprawiła o ból głowy. Dlatego powstał „błyskawiczny” namiot Qube Tents, z którego można tworzyć ogromny obiekt.

Foto: Indiegogo

Czas rozłożenia Qube Tents nie przekracza dwóch minut i jest bardzo prosty. Sam proces, przypomina składanie pudełka. Wystarczy wyciągnąć go z niewielkiego opakowania i pociągnąć w wyznaczonych miejscach. Później wystarczy go tylko przytwierdzić do podłoża i gotowe. Również proste jest pakowanie namiotu, które także nie powinno przekroczyć dwóch minut.  Jednak to nie jedyna jego zaleta. Qube Tents możemy ze sobą łączyć, tworząc ogromną przestrzeń, z wydzielonymi pomieszczeniami. W każdym z rogów namiotu, umieszczony został rękaw, pozwalający na ich połączenie.

Cały projekt zyskał ogromną popularność na najstarszej platformie crowdfundingowej – Indiegogo. Udało im się zyskać, aż siedemnastokrotnie więcej niż zakładali. Obecnie na koncie zbiórki widnieje kwota 433 tys. dolarów. Każdy z namiotów ma kształt sześcianu. Realizowane są w dwóch rozmiarach: 215 cm lub 250 cm, a jego waga wynosi 15 kg.  Qube Tents dostępne są w pięciu kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym i pomarańczowym . Cena pojedynczego egzemplarza zaczyna się od 275 USD.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*