Domowa maszyna do robienia kebabów robi furorę

Brytyjczyk Daniel James stworzył domowe urządzenie do przygotowywania m. in. kebabów. Ze swoim pomysłem trafił w dziesiątkę.

Fot. eBay.com

Marzenia mogą stać się rzeczywistością. Dzięki pomysłowi Brytyjczyka każdy może samodzielnie, w zaciszu własnej kuchni przygotować kebaba. Daniel James zamieścił swój produkt na platformie eBay, gdzie sprzedaje je za 60 funtów.

Jak informuje pomysłodawca w urządzeniu potrawy obracają się o 360 stopni. Dzięki czemu dania są przygotowywane szybciej i są ogrzewane równomierniej niż w tradycyjnym piekarniku, a tłuszcz spływa bezpośrednio na dno urządzenia. Co więcej można przygotowywać nie tylko kebaba, ale także kurczaka z rożna, czy szaszłyki.

Jednak nie tylko Brytyjczyk pracuje nad stworzeniem urządzenia, który tworzyłby kebaba. Blisko rok temu wystartowały pierwsze urządzenia „Kebs&Go” polskiego start-upu Vendizone. –  Pomysł zrodził się z realnej potrzeby, wynikającej z braku ciepłych i smacznych, a w dodatku tanich posiłków na uczelni w szczególności w godzinach wieczornych – mówił Szymon Skrzypiec, CEO Vendizone. Więcej o tym w artykule Polacy stworzyli automat, który zrobi kebab.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

bLd

19 kwietnia 2019 Odpowiedz

Zwykła elektryczna szaszłykarka. No nie możliwe. Rewolucja

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*