Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Domowa maszyna do robienia kebabów robi furorę

Brytyjczyk Daniel James stworzył domowe urządzenie do przygotowywania m. in. kebabów. Ze swoim pomysłem trafił w dziesiątkę.

Fot. eBay.com

Marzenia mogą stać się rzeczywistością. Dzięki pomysłowi Brytyjczyka każdy może samodzielnie, w zaciszu własnej kuchni przygotować kebaba. Daniel James zamieścił swój produkt na platformie eBay, gdzie sprzedaje je za 60 funtów.

Jak informuje pomysłodawca w urządzeniu potrawy obracają się o 360 stopni. Dzięki czemu dania są przygotowywane szybciej i są ogrzewane równomierniej niż w tradycyjnym piekarniku, a tłuszcz spływa bezpośrednio na dno urządzenia. Co więcej można przygotowywać nie tylko kebaba, ale także kurczaka z rożna, czy szaszłyki.

Jednak nie tylko Brytyjczyk pracuje nad stworzeniem urządzenia, który tworzyłby kebaba. Blisko rok temu wystartowały pierwsze urządzenia „Kebs&Go” polskiego start-upu Vendizone. –  Pomysł zrodził się z realnej potrzeby, wynikającej z braku ciepłych i smacznych, a w dodatku tanich posiłków na uczelni w szczególności w godzinach wieczornych – mówił Szymon Skrzypiec, CEO Vendizone. Więcej o tym w artykule Polacy stworzyli automat, który zrobi kebab.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
bLd 19 kwi 2019 (16:25)

Zwykła elektryczna szaszłykarka. No nie możliwe. Rewolucja