Prosty koci pomysł na biznes

Dwójka Amerykanów wpadła na pomysł jak w prosty sposób można zarobić na kotach. W tym celu wykorzystali to co koty kochają najbardziej, czyli małe przestrzenie. Opracowali małe pudełka, które pokocha każdy czworonóg.

Fot. Kickstarter

Koty szukają zwykle najmniejszego i najwęższego miejsca gdzie mogłyby się zdrzemnąć. Na tym postanowiła zarobić dwójka przyjaciół i jednocześnie miłośników kotów: J. Magnus Nelson i Jamie Bourgeois. Opracowali oni małe pudełko  z wyciętym otworem na głowę czworonoga, które nazwali CATBOX. Podbili tym samym serca internautów na platformie crowdfundingowej Kickstarter.

Dlaczego koty lubią pudła? – Przestrzenie zamknięte dają kotom poczucie bezpieczeństwa. W dziczy małe przestrzenie pozwalają kotom zarówno prześladować swoją zdobycz, jak i ukryć się przed drapieżnikami. Chociaż udomowione koty nie muszą złapać własnego pożywienia lub uciekać i ukrywać się przed drapieżnikami, wciąż wykazują tę samą tendencję do szukania małych przestrzeni, takich jak pudełka kartonowe – wyjaśniają twórcy CATBOXA.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

NieznanyPiroman

13 lutego 2019 Odpowiedz

Żartujecie sobie z osób, które szukają ciekawych artykułów na temat biznesu? Pudełka dla kotów? Żartujecie sobie!? Nigdy nie piszę komentarzy, jednak tym razem muszę. Zastawcie się nad sobą proszę.

Avatar

Deeeeeee

5 kwietnia 2019 Odpowiedz

Jezu, co tydzień przynosze nowy kartonik z Lidla dla kota. ZA DARMO

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*