Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Prosty koci pomysł na biznes

Dwójka Amerykanów wpadła na pomysł jak w prosty sposób można zarobić na kotach. W tym celu wykorzystali to co koty kochają najbardziej, czyli małe przestrzenie. Opracowali małe pudełka, które pokocha każdy czworonóg.

Fot. Kickstarter

Koty szukają zwykle najmniejszego i najwęższego miejsca gdzie mogłyby się zdrzemnąć. Na tym postanowiła zarobić dwójka przyjaciół i jednocześnie miłośników kotów: J. Magnus Nelson i Jamie Bourgeois. Opracowali oni małe pudełko  z wyciętym otworem na głowę czworonoga, które nazwali CATBOX. Podbili tym samym serca internautów na platformie crowdfundingowej Kickstarter.

Dlaczego koty lubią pudła? – Przestrzenie zamknięte dają kotom poczucie bezpieczeństwa. W dziczy małe przestrzenie pozwalają kotom zarówno prześladować swoją zdobycz, jak i ukryć się przed drapieżnikami. Chociaż udomowione koty nie muszą złapać własnego pożywienia lub uciekać i ukrywać się przed drapieżnikami, wciąż wykazują tę samą tendencję do szukania małych przestrzeni, takich jak pudełka kartonowe – wyjaśniają twórcy CATBOXA.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Deeeeeee 5 kwi 2019 (16:56)

Jezu, co tydzień przynosze nowy kartonik z Lidla dla kota. ZA DARMO