Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Jak zarobić na kacu?

Nie tak dawno Puls Biznesu opisywał pogotowie kacowe – Kacdoktor.pl. Jednak to nie jedyny pomysł jak pomóc w cierpieniu po upojnej nocy, a jednocześnie na tym zarobić.  Przyjrzeliśmy się innym pomysłom na biznes, związanych z eliminacją kaca.

Kacowe restauracje

Foto: FORUM/ Kyodo/MAXPPP

Problem z kacem, boryka się wiele osób na całym świecie. W Japonii powstała restauracja Hangout Hangover, która pomaga wielu mieszkańcom stolicy tego kraju pozbyć się nieznośnego bólu głowy. Według twórców pomysłu, dzięki specjalnie przygotowanym potrawom, czas pozbywania się alkoholu z organizmu znacząco zostaje skrócony. Najczęściej serwuje się flaczki, gdyż podobno są  najskuteczniejszym przysmakiem.

Suplementy pomagające niwelować skutki kaca

Foto: FORUM/ Kris Ubach and Quim Roser

Biznes związany z suplementami nie od dziś wiadomo, że jest to najszybciej rozwijający się rynek. Wiele ludzi wierzy, że leki są w stanie pomóc na wszystko, w tym na kaca. Dostrzegają to zarówno mali producenci jak i duże firmy, konkurując między sobą coraz lepszą ofertą.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl o pomyśle na biznes, który poprawia smak nasienia

Kac, a szkoła, studia, praca

Foto: YAY Foto

Kac to jeden z najgorszych objawów w życiu człowieka. Pojawia się wtedy, kiedy mamy ważne spotkanie, pracę, studia itd. Gdy impreza trwa z reguły nikt nie myśli o tym co będzie następnego dnia, Alibi Network robi to za nas. To właśnie ta firma zajmuje się profesjonalnym  przygotowywaniem różnego rodzaju alibi, usprawiedliwień i wymówek, dzięki którym łatwiej zdobyć urlop w pracy.

Kacobus

Foto: hangoverheaven.com

W Las Vegas od pewnego czasu jeździ kilka kacobusów. Poruszają się po głównych ulicach miasta, po których wędrują imprezowicze. Każdego dnia te pojazdy są oblegane. W ramach oferty, każdy otrzymuje zestaw minerałów, które pomagają pozbyć się nieprzyjemnego uczucia. Seans taki trwa około 45 min.

Klinika leczenia kaca

Foto: FORUM/ imago sportfotodienst

W Los Angeles postała klinika specjalizująca się w szybkim leczeniu kaca. Jest to możliwe dzięki umiejscowionej tam komorze wykorzystującej metodę krioterapii. Według właścicieli kliniki, wystarczy 2-3 min, aby zapomnieć o męczącym bólu głowy.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.