Milion złotych dla polskiego startupu InkSearch.co

KnowledgeHub — fundusz venture capital działający w obszarze MarTech, FinTech i DeepTech — zainwestował milion złotych w InkSearch.co — polski marketplace łączący artystów tworzących tatuaże, studia oraz klientów z całego świata.

EO-Mateusz-Łagowski-współzałożyciel-i-programista-Sławomir-Chojnicki

InkSearch.co to startup, który powstał w listopadzie 2017 roku w Warszawie. Serwis internetowy służący do rezerwacji sesji tatuażu, połączony z kalendarzem oraz bramką płatności, obecnie generuje ponad tysiąc rezerwacji miesięcznie.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone m.in. na stworzenie aplikacji mobilnej oraz szersze wejście na rynki zagraniczne (obecnie InkSearch.co działa w Berlinie, Mediolanie, Wiedniu i Londynie). Ponadto platforma dąży do aktywacji usługi związanej z zamieszczaniem ofert pracy przez artystów i studia.

Pomysłodawcą i założycielem platformy InkSearch.co jest Mateusz Łagowski, CEO spółki. Absolwent University Bocconi w Mediolanie oraz University of North Florida na kierunkach Fashion & Design Management oraz International Business. Inwestycja w InkSearch.co została zrealizowana ze środków PFR Ventures, w ramach programu PFR Starter.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*