Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Omnipack pozyskał 4 mln zł

Zarabiają na obsłudze logistyki i magazynowania małych i średnich e-sklepów. Po raz kolejny w ich pomysł uwierzyli inwestorzy, przekazując pulę środków w wysokości 4 mln zł.

Tomasz Kasperski, założyciel i prezes Omnipack; Fot. materiały prasowe

Tomasz Kasperski, wspólnie z Rafałem Szcześniewskim założyli Omnipack. Już na samym początku, w ich pomysł uwierzyło dwóch aniołów biznesu. Natomiast w sierpniu 2018 roku, dołączyli czterej kolejni. Tym samym pula inwestycyjna wyniosła ówcześnie 6 mln zł.

Firma prowadzi obsługę logistyczną – magazynowanie towarów, pakowanie produktów, wysyłkę zamówień do klientów, obsługę zwrotów itp. – głównie małych i średnich sklepów internetowych. Niemal połowa ich klientów pochodzi zza granicy, w tym m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji i Czech.

Tym razem Omnipack otrzymał 4 mln zł od inwestorów. Pozyskany kapitał twórcy planują przeznaczyć rozwój własnych systemów informatycznych i zwiększenie skali działania na rynku europejskim.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.