Pierwsza w Paryżu restauracja dla nudystów zostanie zamknięta

Po ponad roku działalności stolica Francji traci swoją pierwszą restaurację dla nudystów. – Z wielkim żalem ogłaszamy definitywne zamknięcie restauracji – poinformowali na swoim Facebooku twórcy restauracji O’Naturel.

Fot. facebook.com/onaturelrestaurant

Paryż to nie tylko „miasto zakochanych”, ale także miejsce gdzie mieszka wielu naturystów. To właśnie dlatego zdecydowano się na otwarcie pierwszej w Paryżu (póki co jedynej) restauracji dla nudystów. Jednak po blisko 15 miesiącach działalności, restauracja zamyka swój lokal. Powód jest jeden: brak klientów. Ostateczne zamknięcie restauracji ma nastąpić 15 lutego 2019.

W restauracji O’Naturel można było zasiąść tylko bez jakiegokolwiek ubrania. Całą odzież zostawiało się tuż przy wejściu. Razem z menu, klienci otrzymywali regulamin, w którym była informacja o zakazie wszelkich ekshibicjonistycznych zachowań,  które mogłyby zszokować gości. Nie można było wnosić także żadnych kamer, aparatów czy telefonów. Ponadto sala była odizolowana od potencjalnych gapiów z ulicy.
Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

TourEiffel

16 stycznia 2019 Odpowiedz

He, he. No bo jednak chyba klientów na tyle odważnych to za dużo nie było 🙂 Pozdrowienia dla wszystkich Paryżofili znad buteleczki Femme Fatale :-))

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*