Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pierwsza w Paryżu restauracja dla nudystów zostanie zamknięta

Po ponad roku działalności stolica Francji traci swoją pierwszą restaurację dla nudystów. – Z wielkim żalem ogłaszamy definitywne zamknięcie restauracji – poinformowali na swoim Facebooku twórcy restauracji O’Naturel.

Fot. facebook.com/onaturelrestaurant

Paryż to nie tylko „miasto zakochanych”, ale także miejsce gdzie mieszka wielu naturystów. To właśnie dlatego zdecydowano się na otwarcie pierwszej w Paryżu (póki co jedynej) restauracji dla nudystów. Jednak po blisko 15 miesiącach działalności, restauracja zamyka swój lokal. Powód jest jeden: brak klientów. Ostateczne zamknięcie restauracji ma nastąpić 15 lutego 2019.

W restauracji O’Naturel można było zasiąść tylko bez jakiegokolwiek ubrania. Całą odzież zostawiało się tuż przy wejściu. Razem z menu, klienci otrzymywali regulamin, w którym była informacja o zakazie wszelkich ekshibicjonistycznych zachowań,  które mogłyby zszokować gości. Nie można było wnosić także żadnych kamer, aparatów czy telefonów. Ponadto sala była odizolowana od potencjalnych gapiów z ulicy.
Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
TourEiffel 16 sty 2019 (11:17)

He, he. No bo jednak chyba klientów na tyle odważnych to za dużo nie było :-) Pozdrowienia dla wszystkich Paryżofili znad buteleczki Femme Fatale :-))