Plastikowe obuwie na deszczowe dni

Pomysły na biznes najczęściej rodzą się, gdy do rozwiązania jest jakiś problem. Niewątpliwie realną niszę dostrzegli pomysłodawcy produktu o nazwie Dry Steppers.

Produkowane przez zlokalizowaną w Nowym Yorku firmę foliowe buty rozwiązują problem przemoczonego obuwia. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej plastikowej nakładce, która chroni przed wodą i zabrudzeniem. Pomysłodawcy podkreślają, że Dry Steppers nadają się na deszczowe dni, leśne spacery, zabłocone trasy, ale także można je stosować zimą podczas śnieżnych eskapad.

Zwijane, plastikowe nakładki na buty mają odpowiedni kształt ułatwiający ich użycie. Produkt wyposażony jest dodatkowo w zamek oraz ściągacz, dzięki czemu jeszcze lepiej spełnia swoją wodoodporną funkcję. Produkt mieści się w plecaku i może być alternatywą dla kaloszy oraz znanych ze szpitalnych korytarzy – foliowych nakładek. Oprócz aspektu funkcjonalnego Dry Steppers wyróżnia także design. Nadruki na foliowych butach nadają produktowi charakterystycznego wyglądu. Dry Steppers dostępne są w cenie 19,99 dolarów.

Przeczytaj tutaj także o innych niezwykłych pomysłach na biznes

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Ćannki

26 sierpnia 2017 Odpowiedz

ja tam jednak sklaniam sie bardziej ku klasycznym kaloszkom :d nie wiem co mialoby mnie urzec w tych plastikowych butach..
osobiscie wole zamowic sobie fajne botki, czy kalosze na multu.pl i dobrze sie prezentowac 😀

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*