Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polak stworzył aplikację dla alkoholików

Jak trudno jest wyjść z nałogu alkoholowego, wiedzą wszystkie osoby nadużywające alkohol. Z pomocą przychodzi specjalna aplikacja, która pomaga odciągnąć ludzi od tego nałogu.

Fot. FORUM/ Ulrich Niehoff

Twórcą aplikacji AlkyRecovery jest Marcin Barysiak, który sam w przeszłości zmagał się z tym uzależnieniem. Stworzył pierwszą na świecie, sztuczną inteligencję która pomaga alkoholikom. Algorytm został stworzony w oparciu o doświadczenia twórcy.

Dzięki aplikacji, użytkownik może nie tylko określić skalę problemu, ale także zmienić jego nawyki. Jest to możliwe dzięki motywowaniu, doradzaniu, kontroli stanu samopoczucia. System sam analizuje nasze zachowania, dzięki czemu jest wstanie zaproponować idealną formę terapii. – Odbywa się to na podstawie ich emocji i zachowań, treści audio, wideo, opasek telemedycznych oraz serwisów społecznościowych – mówi pomysłodawca.

W ramach pomocy, można również uzyskać bezpłatne konsultacje online z terapeutami.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.