Niezwykła szczoteczka zebrała 2,5 mln dolarów od internautów

Zaoszczędzisz 100 dni swojego życia używając tylko naszego wynalazku. Tak swój produkt reklamują pomysłodawcy niezwykłej szczoteczki do zębów, która właśnie podbija internet.

Amabrush to innowacyjna szczoteczka do zębów, która automatycznie myje zęby w ciągu zaledwie 10 sekund. Produkt jest pierwszą, w pełni automatyczną szczoteczką do zębów na świecie. Opatentowane urządzenie umożliwia szczotkowanie wszystkich zębów na raz, w pełni automatyczne i kończy się w ciągu zaledwie dziesięciu sekund. Wystarczy nacisnąć pojedynczy przycisk, odczekać wspomniany czas, by cieszyć się czystymi zębami – zapewniają pomysłodawcy. Za czyszczenie zębów odpowiada wymienny ustnik, który przymocowany jest do urządzenia. Podobnie jak w przypadku popularnych elektrycznych szczoteczek wynalazek wymaga ładowania za co odpowiedzialna jest kapsuła(baza).

Pomysłodawcy ze swoim wynalazkiem postanowili wystartować z kampanią crowdfundingową. W ciągu 25 dni udało im się przekonać ponad 25 tys. internautów, którzy wsparli projekt kwotą 2,5 mln dolarów. Wersja podstawowa zestawu kosztuje 79 dolarów. Do końca zbiórki pozostały 3 dni więc imponująca kwota jeszcze wzrośnie.

Czy wiesz, że?

  • W ciągu życia tracisz 108 dni tylko na mycie zębów
  • Średni czas mycia zębów to 60 sekund zamiast zalecanych 180 sekund

Przeczytaj także na MamBiznes.pl:

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

vito

1 sierpnia 2017 Odpowiedz

Ludzka glupota jest niewiarygodna.Mowia im cale zycie; myj zeby dokladnie ,nawet kilka minut.A momo to wierza ze 10 sekund i 79 doalrow wystarcza.Brak slow.

Avatar

myślący

17 sierpnia 2017 Odpowiedz

chyba nie , jeżeli zalecane jest 180 sek na wszystkie zęby to mamy ok. 5 sek na ząb, jeżeli myjemy 10 sek wszystkie zęby jednocześnie to ma to sens…

Avatar

edede

2 sierpnia 2017 Odpowiedz

a do mycia odbytu ?

Avatar

Leszek

10 sierpnia 2017 Odpowiedz

Chyba jednak zużywa więcej pasty….

Avatar

Jarek

22 sierpnia 2017 Odpowiedz

Z tym oszczędzaniem czasu to jest jakaś paranoja… I na co zużyją ten „zaoszczędzony” czas? Pewnie na smyranie palcem po smartfonie…

Avatar

Leszek

25 sierpnia 2017 Odpowiedz

Tubka pasty na raz wystarczy? zaoszczędzisz 30 sekund ,a wydasz 10 razy tyle na pastę..

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*