Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Z prezentu dla dziewczyny do dużego biznesu

W jego przypadku miłość do kobiety przyniosła mu niezwykły pomysł na biznes. Zajął się produkcją nietypowych poduszek. – Pod koniec 2008 roku chciałem sprezentować mojej dziewczynie ręcznie wykonaną poduszkę. Wtedy zrozumiałem, że może to być także świetny biznes – mówi Roberto Hoyos z Throwboy.

Na zdjęciu Roberto Hoyos

Amerykanin Roberto Hoyos ponad dziesięć lat temu za sprawą prezentu dla swojej dziewczyny rozpoczął prowadzenie własnego biznesu. – Poduszki przypomniały ówcześnie znane ikonki komputerowe – mówi Roberto Hoyos z Throwboy dla MamBiznes.pl. – W momencie ruszenia mojej strony internetowej, zdjęcia rozprzestrzeniły się po sieci w błyskawicznym tempie. Doprowadziło to do ogromnej ilości wejść na stronę i tym samym przeciążenia serwera już w pierwszych dniach prowadzenia mojego biznesu – dodaje.

Każda zbiórka na Kickstarterze zakończona sukcesem

Do tej pory twórca Throwboy odnosił pasmo sukcesów. Każda z trzech prowadzonych zbiórek w ramach crowdfundingu została zakończona powyżej oczekiwań. Jednak szczególną uwagę zwraca ostatnia kampania. Pomysłodawca biznesu stworzył zupełnie nową kolekcje poduszek. Tym razem dotyczyła ona takich wzorów jak tablety, smartfony czy też laptopy. Od tej pory „spanie z telefonem” nabrało nowego znaczenia.

Prowadzisz ciekawy biznes i chciałbyś o tym opowiedzieć? Napisz na [email protected]. Opiszemy Twoją historię!

Wystarczyły zaledwie dwie godziny, aby móc rozpocząć świętowanie. To w tak krótkim czasie udało się zrealizować zamierzony cel. – Jestem zachwycony, że tak wiele osób pokochało moją nową kolekcję poduszek – mówi twórca poduszek. Obecnie udało się już zebrać blisko 720 proc. założonego celu.

Plany na najbliższą przyszłość

– Obecnie skupiamy się na pozyskaniu inwestora i planujemy zyskać większy zasięg – mówi Roberto Hoyos z Throwboy. Ponadto jak zapewnia twórca wkrótce mają pojawić się także nowe kolekcje, które przyciągną nowych klientów.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.