Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Rusza start-up Cateringoo

Właśnie wystartowało Cateringoo.pl – platforma online, za pośrednictwem której klient biznesowy może zamówić wysokojakościowe posiłki od sprawdzonych dostawców. Serwis umożliwia skomponowanie cateringu na wydarzenie każdego rozmiaru i formatu. Startup aktualnie działa w Warszawie i Krakowie. Wkrótce udostępniony zostanie w kolejnych miastach.

Fot. Cateringoo.pl

– Coraz więcej mówi się o znaczeniu pełnowartościowego żywienia dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednak rzeczywistość nie do końca pokrywa się z takim myśleniem. W pracy w pośpiechu korzystamy z rozwiązań, które już znamy – szybkich, jednak nie zawsze najlepszych – mówi Natalia Myszkowska, założycielka Cateringoo. – Jakość często przegrywa wtedy z dostępnością i czasem realizacji. Chcemy pokazać, że wcale nie musi tak być. Posiłki biznesowe nie muszą być sztampowe, pozbawione wartości i niesmaczne – podkreśla.

Wsparcie dla małych firm

Koncept to składowa doświadczeń pomysłodawczyni projektu, wynikająca z pracy dla dużych korporacji, prowadzenia własnego biznesu oraz pasji do zdrowego jedzenia. Natalia Myszkowska, założycielka Cateringoo, wspierała wiele firm i startupów debiutujących na polskim rynku, doradzając im także w zakresie budowania strategii komunikacji. Wcześniej zdobywała doświadczenie w renomowanej firmie doradczej McKinsey & Company.

Założeniem Cateringoo jest zrzeszanie głównie niewielkich  i średnich firm cateringowych, restauracji i innych ciekawych konceptów gastronomicznych. Dzięki dołączeniu do serwisu otrzymują one wsparcie w zakresie marketingu i sprzedaży, które mają znaczące przełożenie na rozwój biznesu. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że małe firmy zazwyczaj nie mają czasu, ludzi i pieniędzy na działania promocyjne i sprzedażowe. Bez nich jednak rozwój firmy jest znacznie utrudniony. Dlatego też dajemy im szansę i narzędzie, które umożliwia zaistnienie w świadomości klientów biznesowych na co dzień korzystających z usług branży gastronomicznej – mówi Natalia Myszkowska.

Dobre kalorie dla zapracowanych

Platforma umożliwia skorzystanie z usług firm, które gwarantują wysokojakościowe, świeże dania. Poza znalezieniem najlepszych dostawców realizatorzy projektu, przez kilka miesięcy dokładnie badali potrzeby klientów biznesowych. Na ich podstawie przygotowano sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu, zamiast poszukiwania w Internecie ofert i dostawców, można skorzystać z wyselekcjonowanych i polecanych menu. W razie potrzeby możliwe jest bezpłatne stworzenie zindywidualizowanej usługi.

– Cateringoo zrodziło się z pasji do zdrowego jedzenia i prostych rozwiązań. Chcemy się nią dzielić z ludźmi, którzy dbają o posiłki biznesowe – zaznacza Natalia Myszkowska. – Partnerami platformy zostają wyłącznie sprawdzeni przez nas dostawcy. Każdego z nich odwiedziliśmy, spróbowaliśmy menu, poznaliśmy zespół i proces działania. Spełniają oni najwyższe standardy, zarówno jeśli chodzi o jakość dań, jak i podejście do klienta – dodaje.

Na starcie swojej działalności Cateringoo dostępne jest w Warszawie i Krakowie. W najbliższym czasie planowane jest również włączenie do portfolio usług firm gastronomicznych działających na terenie Trójmiasta. Wraz z rozwojem do serwisu wprowadzane będą usługi w kolejnych miastach, a także wdrażane nowe formaty obsługi klienta.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

materiały prasowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.